UZ

Сўнгги янгиликлар

17:10Раонич жароҳати сабабли Майамидаги турнирни тарк этди0 16:14Учинчи жангидаёқ чемпионлик камарини қўлга киритган Ломаченко ҳақида ёҳуд Фазлиддин унга ўхшай оладими?1 15:50Сабина Шарипова Франциядаги турнирнинг жуфтлик баҳсларида ким билан бирга қатнашади?2 15:25"Uzbek Tigers" - "Astana Arlans" жангига аталган промо-роликни томоша қилинг (ВИДЕО)0 14:45Фарғонада велоспорт бўйича турнир бошланди0 14:00Нисикори: "Мақсадим - яқин орада катта соврин ютиш"0 11:45MotoGP. Виньялес Қатар Гран-приси ғолиби, Росси учинчи0 11:15Ҳозирги Германия термаси - жамоа тарихдаги энг яхшиси0 10:50Темур Исмоилов бу ҳафта ҳам Ираклиондаги турнирда0 10:20Блинд Голландия терма жамоасидан истеъфога чиқарилди0 09:50Чел Соннен: Макгрегор ва Мейвезер жангги розилик беришди0 09:20Ўзбекистон кубоги. "Сўғдиёна" 1/8 финалга чиқди0 08:55Саидкаримов Баҳрайндаги турнирда асосий тўрга чиқди0 08:2534 ёшли Дефо тўрт йиллик танаффусдан кейин гол урди0 07:55Шарипова Круаси-Бобурдаги турнирда, илк рақиба маълум5

12 авг 08:05
Янгиликлар

Рио Олимпиадаси. 11 август кунги барча медаллар

Рио Олимпиадасининг олтинчи кунги баҳслари ҳам ортда қолди.

Кеча спортчилар 21та медаллар жамланмаси учун баҳс олиб боришди. Медаллар жамғариш бўйича ҳамон АҚШ терма жамоаси пешқадамлик қиляпти. Қуйида кечаги барча ғолиб ва совриндорлар билан танишиб олишингиз мумкин.

РИО-2016. 11 АВГУСТ КУНГИ БАРЧА МЕДАЛЛАР:


АКАДЕМИК ЭШКАК ЭШИШ, АЁЛЛАР, ТЎРТЛИК

1. Германия

2. Голландия

3. Польша

АКАДЕМИК ЭШКАК ЭШИШ, ЭРКАКЛАР, ТЎРТЛИК

1. Германия

2. Австралия

3. Эстония

АКАДЕМИК ЭШКАК ЭШИШ, ЭРКАКЛАР, ЖУФТЛИК

1. Мартин Синкович – Валент Синкович (Хорватия)

2. Миндаугас Грисконис – Саулюс Риттер (Литва)

3. Кьетиль Борк – Олаф Туфте (Норвегия)

АКАДЕМИК ЭШКАК ЭШИШ, АЁЛЛАР, ИККИЛИК

1. Магдалена Фуларчик – Наталья Мадай (Польша)

2. Виктория Торнли – Кэтрин Грейнжер (Буюк Британия)

3. Доната Виштартайте – Мильда Вальчукайте (Литва)

АКАДЕМИК ЭШКАК ЭШИШ, ЭРКАКЛАР, ИККИЛИК

1. Эрик Маррэй – Хамиш Бонд (Янги Зеландия)

2. Лоуренс Бриттейн – Шон Килинг (ЖАР)

3. Жованни Абаньяле – Марко ди Костанцо (Италия)

АКАДЕМИК ЭШКАК ЭШИШ, ЭРКАКЛАР

1. Швейцария

2. Дания

3. Франция

ЎҚ ОТИШ, АЁЛЛАР, КИЧИК КАЛИБЕРЛИ ТЎППОНЧА, 50 М

1. Барбара Энгледер (Германия)

2. Чжан Биньбинь (Хитой)

3. Ду Ли (Хитой)

БАЙДАРКА ВА КАНОЭ, ЭРКАКЛАР, СЛАЛОМ, КАНОЭ-ИККИЛИК

1. Ладислав Скантар – Петер Скантар (Словакия)

2. Дэвид Флоренс – Ричард Хаунслоу (Буюк Британия)

3. Готье Клос – Мэттью Пеш (Франция)

БАЙДАРКА ВА КАНОЭ, АЁЛЛАР, СЛАЛОМ, БАЙДАРКА-ЯККАЛИК

1. Маялен Шурро (Испания)

2. Луука Жонс (Янги Зеландия)

3. Жессика Фокс (Австралия)

СПОРТ ГИМНАСТИКАСИ, АЁЛЛАР, ШАХСИЙ КЎПКУРАШ

1. Симоне Байлс (АҚШ)

2. Александра Райсман (АҚШ)

3. Алия Мустафина (Россия)

КАМОНДАН ОТИШ, АЁЛЛАР, ШАХСИЙ МУСОБАҚА

1. Чжан Хе Чжин (Жанубий Корея)

2. Лиза Унрух (Германия)

3. Ки Бо Бэ (Жанубий Корея)

ДЗЮДО, АЁЛЛАР, 78 КГ

1. Кайла Харрисон (АҚШ)

2. Одри Чемео (Франция)

3. Майра Агияр (Бразилия)

3. Анамари Веленшек (Словения)

ДЗЮДО, ЭРКАКЛАР, 100 КГ

1. Лукаш Крпалек (Чехия)

2. Элмар Гасимов (Озарбайжон)

3. Сириль Маре (Франция)

3. Рюносуке Хага (Япония)

ҚИЛИЧБОЗЛИК, АЁЛЛАР, ЖАМОАВИЙ ШПАГА

1. Руминия

2. Хитой

3. Россия

ВЕЛОТРЕК, ЭРКАКЛАР, ЖАМОАВИЙ СПРИНТ

1. Буюк Британия

2. Янги Зеландия

3. Франция

РЕГБИ-7, ЭРКАКЛАР

1. Фиджи

2. Буюк Британия

3. ЖАР

СТОЛ ТЕННИСИ, ЭРКАКЛАР, ЯККАЛИК

1. Ма Лун (Хитой)

2. Чжан Цзикэ (Хитой)

3. Дзюн Мидзутани (Япония)

СУЗИШ

Аёллар, 200 м, брасс

1. Риэ Кането (Япония)

2. Юлия Ефимова (Россия)

3. Ши Цзинлинь (Хитой)

Эркаклар, 200 м, чалқанча

1. Райан Мерфи (АҚШ)

2. Митчелл Ларкин (Австралия)

3. Евгений Рилов (Россия)

Эркаклар, 200 м, комплекс

1. Майкл Фелпс (АҚШ)

2. Косуке Хагино (Япония)

3. Шунь Ван (Хитой)

Аёллар, 100 м, эркин усул

1. Симоне Мануэль (АҚШ)

1. Пенни Олексяк (Канада)

3. Сара Шестрем (Швеция)

Рейтинг:    

Ўхшаш янгиликлар

Фикрлар

< сўнгги янгиликларни кўриш

Olamsport ни Facebook да ўқиш
учун "Yoqdi"ни босинг