So’nggi yangiliklar

19:06Бу оддий турнир эмас, бу Жаҳон чемпионати! 0 18:40"Кутяпмиз. Ҳозир кучли бешликдаман. Кейинги жанглар чемпионлик учун бўлиши ҳам мумкин" - Исроил Мадримов 0 18:17"Катта жанг устида ишлаяпмиз" - Иноуэ промоутери навбатдаги жангга ишора қилди 0 17:45Эрон терма жамоасига Мисрга қарши ўйиндан 2 кун олдин АҚШга киришга рухсат берилди 0 17:17Шоҳжаҳон Эргашевнинг кейинги рақиби собиқ жаҳон чемпиони бўлиши мумкин 0 16:41"Конорга қарши жанг қилишим керак эди, аммо у осон йўлни танлади" - Оливейра 0 16:07Андижонда ўтказиладиган Mangu 4 турнирининг марказий жанги расман эълон қилинди + ПОСТЕР 0 15:40Криштиану Роналду: "Кимки меҳнат қилса, Худо унга ёрдам беришига ишонаман" 0 15:07Яна икки россиялик атлет Ўзбекистон шарафини ҳимоя қилади 0 14:42Нурсултон Рўзибоев 2026 йилда яна нечта жанг ўтказмоқчи эканини айтди 0 14:16Ҳибсга олинган Дастин Порье ёрдам сўради 0 13:42Фабио Каннаваро: "Футболчилар эмас, мен хато қилдим" (тўлиқ матбуот анжумани) 0 13:21Блахович UFC’нинг янги рейтинги ҳақида: "Икки кун олдин Гусков энг кучли рақиб билан жанг қилган эди" 0 12:58Саблячи қизларимиз Осиё чемпионатининг жамоавий дастури совриндори! 0 12:24Дзюдочиларимиз Циндао Гран-присида иштирок этишади 0

09 may 09:08
Yangiliklar

Futbol

Matias De Ligt: "SHarmandalik! Qanot hakami menga "kechir, xato qildim", dedi"

Kecha oqshom Madridning "Real" klubi ECHL yarim final javob o'yinida "Bavariya"ni mag'lub etdi.

"Bavariya" himoyachisi Matias De Ligt o'yindan so'ng bekor qilingan goli haqida gapirdi.

"Futbolda qoidalar bor. Agar aniq ofsayd bo'lmasa, vaziyat yakunlanishini kutish kerak. Hushtak chalish kerak emas. Balki, o'sha holatda ofsayd bordir, ammo buni endi nima ahamiyati bor? O'yinning oxirida bunday hushtak chalish – katta xato. Agar ofsayd bo'lsa ham mayli edi, ammo buni tekshirish lozim edi. Tekshirmay qanday bilasiz? Xoseluning ikkinchi goli ham deyarli ofsayd edi. O'sha holatda ham golga qadar hushtak chalinmadi-ku? Meni vaziyatimda esa... Bu sharmandalik. Qanot hakami menga "kechir, xato qilib qo'ydim", dedi. Men mag'lubiyatda boshqalarni ayblashni yoqtirmayman. "Real" g'alaba qozondi", - dedi Matias De Ligt.

Reyting:    

Fikrlar

< so’nggi yangiliklarni ko’rish

Olamsport ni Facebook da o’qish
uchun "Yoqdi"ni bosing