Sog'lom turmush tarzi targ'ibotchilari hamisha etiborda
Ortda qolgan hafta OAV xodimlari uchun bayramlarga boy bo'ldi.
27 iyun – Matbuot va ommaviy axborot vositalari xodimlari kuni, 28 iyun – Qurbon Hayiti bayrami va 2 iyul – Xalqaro sport jurnalistlari kuni keng nishonlandi. O'zbekiston Milliy Olimpiya qo'mitasi uzoq yillardan beri hamkorlikda faoliyat olib borayotgan soha mutaxassislarini ushbu bayramlar bilan qutladi.
Tadbirda MOQ Bosh kotibi Oybek Kasimov hamda Qo'mita raisi o'rinbosari SHerzod Tashmatov, shuningdek, ko'plab OAV xodimlari ishtirok etishdi. So'z olgan rasmiylar jam bo'lgan ijod ahlining mamlakatimiz sportida erishilayotgan muvaffaqiyatlarni xalqimizga ishonchli va tezkor tarzda etkazib berish, Prezidentimiz ilgari surayotgan sog'lom turmush tarzini keng targ'ib qilishdagi mehnatlarini alohida takidlashdi.
SHundan so'ng OAV xodimlariga O'zbekiston MOQning hamkorlaridan biri “7SABER” kompaniyasining to'plamlaridan iborat sovg'alar taqdim qilindi. O'z navbatida, yig'ilgan jurnalistlar ko'rsatilgan etibor uchun minnatdorchilik bildirishdi.