Sport kurashchilarimizning onlayn-mashg'uloti o'tkazildi
Bugun O'zbekiston Sport kurashlari associaciyasi tomonidan terma jamoamizning onlayn mashg'uloti o'tkazildi.
Bugun Milliy olimpiya qo'mitasi (MOQ) va O'zbekiston Respublikasi Jismoniy tarbiya va sport vazirligi Sport kurashlari associaciyasi murabbiylari va sportchilari bilan birgalikda onlayn-mashg'ulot o'tkazdilar.
Erkin kurash bo'yicha milliy terma jamoa katta murabbiyi Abdurauf Bazarboev, shuningdek, erkin kurash bo'yicha xorijlik maslahatchi-murabbiy Arsen Axmedov jismoniy formani saqlash uchun bir qator mashqlarni bajarishga muvaffaq bo'lishdi, buni esa sportchilarimiz mamnuniyat bilan takrorlashdi.
Ananaga ko'ra faol jismoniy chigalyozdidan so'ng, ushbu onlayn-sessiya ishtirokchilari bir-birlari bilan fikr almashish imkoniyatiga ega bo'lishdi, mashg'ulotni Milliy olimpiya qo'mitasi prezidenti Rustam SHoabdurahmonov sportchilarga minnatdorchilik so'zlari bilar yakunladi va MOQ yurtimiz sportchilarini har tomonlama qo'llab-quvvatlashga tayyorligini bildirdi.
Translyaciya so'nggida u barcha murabbiy va sportchilarga tinimsiz mehnatlari va umumiy ishdagi fidoyiligi uchun minnatdorchilik bildirdi.