So’nggi yangiliklar

11:34Аббосбек Файзуллаев жорий мавсум ушбу натижага эришган энг ёш футболчига айланди 0 11:13Генри Сехудо рақиб танлади ва унга ўғлим дея мурожаат қилди 0 10:52ATP рейтинги. Рим "Мастерс" чемпиони энди 4-ракетка, Султонов 13 поғонага кўтарилди 0 10:31Жаҳон чемпионатининг иккинчи кунидан сўнг нечанчи ўриндамиз? 0 10:10Муҳаммад Салоҳ "Ливерпуль"ни тарк этган Клоппга мурожаат қилди 0 09:49Амалдаги UFC чемпиони ташкилот раҳбаридан норози 0 09:28Macedonian Open. Фомин саралашни муваффақиятли якунлаб, асосий тўрга чиқди 0 09:07Чавандозларимиз Бишкек турнирини 7 та медаль билан якунлашди 0 08:46Мбаппенинг укаси ҳам ПСЖни тарк этади 0 08:25UFC Шара Буллетга рақиб берди 0 08:042024 йилнинг биринчи чорагида МОҚ учун 73 355 700 000 сўм ажратилибди 0 07:43Бугун Абдураимова "Ролан Гаррос"даги иштирокини бошлайди 0 07:22Мбаппе Париж марказида 250 кишилик кечки овқат ташкил қилди 0 07:01Свитолина Страсбургда чемпионлик ҳимоясига киришди 0 19:27Тошкентдаги лицензион турнирда Париж-2024 йўлланмалари эронлик спортчиларники бўлди 0

29 fev 21:06
Yangiliklar

Sambo

Sambo bo'yicha O'zbekiston chempionatining 3-kunida g'olib va sovrindor bo'lgan sportchilar ro'yxati

Teglar :  Sambo
Bugun, 29 fevral kuni Toshkent shahrida sambo bo'yicha O'zbekiston chempionati yakuniga etdi.

Musobaqaning so'nggi, uchinchi kunida g'olib va sovrindor bo'lgan sportchilar ro'yxati bilan tanishing: 

Ayollar:

-80 kg: 

1-o'rin: Indira Elmuratova (Qoraqalpog'iston)

2-o'rin: Ravzaxon Adasheva (Toshkent)

3-o'rinlar: Mohinur Aralova (Qashqadaryo), Mavluda Abdullaeva (Xorazm)


+80 kg: 

1-o'rin: Feruza Xo'rozova (Toshkent)

2-o'rin: Yulduz Muhammadieva (Surxondaryo)

3-o'rinlar: Durdona Abdujabborova (Toshkent viloyati), Hosiyat Masharipova (Xorazm)


Erkaklar:

-98 kg: 

1-o'rin: Nemat Yoqubov (Samarqand)

2-o'rin: Erkin Qozoqov (Jizzax)

3-o'rinlar: Munis Qudratullaev (Surxondaryo), Mirjalol Normo'minov (Toshkent)


+98 kg: 

1-o'rin: Nurbek To'raev (Buxoro)

2-o'rin: Jamshid Baxtiyorov (Xorazm)

3-o'rinlar: SHahzod Yorqulov (Buxoro), Bahrom Saitov (Buxoro)


Jangovar sambo:

-71 kg: 

1-o'rin: SHerbek Xo'jamqulov (Samarqand) 

2-o'rin: SHarif Kushaev (Buxoro)

3-o'rinlar: Ro'zmat Rahimberganov (Xorazm), Mironshoh Xusenov (Buxoro)


-79 kg: 

1-o'rin: Musaxon Ziyadinov (Andijon)

2-o'rin: Jovid Dodaev (Toshkent)

3-o'rinlar: Akbar Sodiqov (Navoiy), Sohibquron Isoqov (Navoiy)


-88 kg: 

1-o'rin: Sohibjon Hasanboev (Farg'ona)

2-o'rin: Humoyun Po'latov (Samarqand)

3-o'rinlar: Diyor Yahyoev (Samarqand), Mirzatillo Egamnazarov (Farg'ona).


Bosh hakam: Islom Adilov

Bosh kotib: G'ayrat Tog'aev.

Reyting:    

Fikrlar

< so’nggi yangiliklarni ko’rish

Olamsport ni Facebook da o’qish
uchun "Yoqdi"ni bosing