VAR ҳаками: Аҳрол Рисқуллаев
VAR ассистент: Тимур Гайнуллин
VAR назоратчиси: Владислав Цейтлин
Комиссар: Бекзод Арипов.
Гол: Алибек Давронов 94 -  0:1, Андрия Калудерович 120+5 - 0:2
АГМК (4-3-3) — 35.Валижон Раҳимов - 20.Мирғиёс Сулаймонов (77.Дилшод Аҳмадалиев, 62). 8.Бобур Йўлдошев, 7.Сардор Раҳмонов, 2.Акром Комилов (11.Мурод Тошматов, 83), - 23.Йован Жокич (22.Санжар Шоаҳмедов, 74), 17.Санжар Турсунов, 4.Миржамол Қосимов ( 9.Зафар Полвонов, 83), - 28.Шоҳруҳ Гадоев, 18.Александр Касьян ( 27.Мартин Боаке, 62) 10.Ҳусниддин Ғофуров.
Захира: 32.Суҳроб Султонов - 5.Дилшод Жўраев, 15.Аббос Отахонов, 42.Нодир Абдураззоқов,
«Насаф» (4-2-3-1) — 1.Умид Эргашев - 8.Дилшод Саитов (15.Жўрабек Маннонов, 106), 5.Ғолиб Ғайбуллаев, 92.Умар Эшмуродов, 34.Шерзод Насруллаев - 22.Акмал Мозговой, 88.Марко Станоевич - 20.Суҳроб Нуруллоев ( 2.Алибек Давронов, 85), 18.Баҳром Абдураҳимов (70.Абубакр-Ризо Турдиалиев, 75), 77.Ойбек Бозоров ( 50.Шоҳмалик Комилов, 90),- 19.Ҳусаин Норчаев (99.Андрия Калудерович, 90)
Захира: 13.Азамат Сойибов - 6.Мурод Раҳматов, 28.Сардор Саъдуллаев,71.Жасур Жумаев,
Огоҳлантириш: Йован Жокич 12, Мирғиёс Сулаймонов 22, Баҳром Абдураҳимов 31, Акром Комилов 36, Ғолиб Ғайбуллаев 45+1, Шоҳруҳ Гадоев 101, Валижон Раҳимов 118