Bek фойдаланувчининг фикрига жавоб бериш
Яқин кунларгача ИИБнинг қидирувдаги шахслар рўйхатида бўлган мартабали мехмон. Бизга бу сайловлардаги ғалаба керак эмас эди. Бизнинг боксчилар халқаро майдонларда қанчалик мувафақиятга эришмасин бу "Ғофирбой"нинг кўмаги сифатида гавдаланаверади. Бизга ҳаққоний ва қийин рақобат эвазига қўлга киритилган соф ғалабалар зарур. Аксинча бугунги кунда асосий таркиб боксчиларини профессионал боксга ўтиши натижасида юзага келиши кутилаётган авлодлар алмашинуви вақтида қандайдир мағлубиятлар (шу давр Ғофур Рахимовнинг ХОҚ билан келишуви амалга ошмаслиги натижасида истеъфо бериши билан якунланган вақтга тўғри келса) бизни боксда эришилган барча натижаларимизни қийматини кескин тушишига сабаб бўлади.
Спорт бу сиёсат. Шундай экан бетда Россия бошчилигида гарбга карши сиёсий уйин кетмокда. Гап факат узбек ёки узбекистонлик хакида эмас, бутун минтака хакида кетмокда. Гофур Рахимов бутун минтака шаънини химоя килади. У узи айтиб утканидек унга должность нинг кераги юк эди. Олдиндан АИБА ни бошкарган кимсалар Гофурбойнинг кулида оддий кугирчок булишган. Президентликдан асосий максад узларини жуда хам акилли хисоблашадиган гарбликларнинг асабини бузиш хамда хозирги вазиятта уларнинг кулидан хеч нарса келмаслигини исботлаб куйишдир.
09 ноя 08:50:08
Молодец омадини берсин! Алишер Усманов, Гофур Рахимов, Алишер Никинбаевлар, Равшан Эрматовларга ухшаган уз урнига эга узбек мутахасислар халкаро спорт майдонларида купрок пайдо булса бундан факат Узбекистон ютади ва камрок бизга нисбатан нохакликлар булади!!!