ЖЧ-2022 ҳамда ОК-2023 қўшма саралаш босқичи
С.Арабистони - Ўзбекистон 3:0
Гол: Салмон ал Фараж, 25 (1:0), Салмон ал Фараж, 32 (2:0), Али Ал Ҳассан, 52 (3:0)
Бош ҳакам: Хюнг Жин Ко (Ж.Корея)
Қанот ҳакамлари: Жаэол Юн, Санг Жун Парк (Ж.Корея)
Захира ҳаками: Муҳаммад Абдулла (БАА)
С.Арабистони: 21. Муҳаммад Ал Овайс – 2. Султон Ал Ғаним, 3. Абдулла Маду, 13. Йосир Ал Шахрони, 23. Ҳассан Ал Тамбакти – 7. Салмон Ал Фараж, 8. Али Ал Ҳассан, 14. Иброҳим Отайф – 11. Ҳолид Ал Шехри, 18. Абдуллоҳ Ғариб, 19. Муҳаммад Ҳалил Ал Овайс.
Захира: 1. Муҳаммад Фараж Ал Ями, 4. Муҳаммад Абду Қурбоний, 5. Ал Булайхи, 6. Абдулеле Ал Амри, 9. Абдулла Ал Ҳамадан, 10. Али Ҳассан Ал Асмари, 12. Сауд Абдулла Абдулҳамид, 15. Носир Исса Ал Довсари, 16. Сами Ал Нажи, 17. Муҳаммад Марзуқ Ал Кувайкиби, 20. Ферас Ал Брикан, 22. Зайд Мажид Ал Баварди
Ўзбекистон: 12. Санжар Қувватов – 23. Иброҳимҳалил Йўлдошев(17. Достонбек Ҳамдамов,54), 5. Рустам Ашурматов, 9. Одил Аҳмедов, 3. Ҳожиакбар Алижонов – 6. Одил Ҳамробеков(22. Ойбек Бозоров, 54), 7. Отабек Шукуров, 13. Олег Зотеев, 10. Жалолиддин Машарипов, 18. Вагиз Галиулин(Икром Алибоев, 54) – 14. Элдор Шомуродов
Захира: 1. Абдувоҳид Неъматов, 4. Фарруҳ Икромов, 16. Валижон Раҳимов, 20. Ислом Тўхтахўжаев, 2. Исломжон Қобилов, 15. Ҳусниддин Алиқулов, 19. Аброрбек Исмоилов,  11. Темурхўжа Абдуҳолиқов, 21. Игорь Сергеев,