-81 кг: Дилшодбек Рўзметов
+91 кг: Баҳодир Жалолов.
Таркиб эълон қилингач, терма жамоамиз бош мураббийи Марат Қурбонов сўзга чиқиб, мусобақага олиб борилган тайёргарлик, режалар ҳақида гапириб берди. Шундан сўнг илмий кенгаш вакили ўз фикрини билдирди.
Терма жамоа сардори Баҳодир Жалолов ҳам тадбир давомида сўзга чиқиб, боксчилар ЖЧда ўзларига билдирилган ишончни оқлашга астойдил ҳаракат қилишларини таъкидлаб ўтди.
Қолаверса, тадбир давомида Ўзбекистон бокс федерациясининг техник ҳамкори томонидан мусобақа учун тақдим этилган либослар ҳам намойиш этилди. Йиғилишда шунингдек мутасаддилар сўзга чиқиб, олдинда турган жаҳон чемпионатида боксчиларимизга омад тилашди.
Миллий олимпия қўмитаси президенти Рустам Шоабдураҳмонов сўзга чиқар экан, жаҳон чемпионати олдидан боксчиларимизга ишонишини, қўлга киритилаётган ютуқларда бош мураббий Марат Қурбоновнинг ўрни катта эканлигини қайд этиб ўтди.
Шу тариқа, жаҳон чемпионати олдидан ташкил этилган тадбир ниҳоясига етди.