Dilshot Solihov фойдаланувчининг фикрига жавоб бериш
Va nixoyat so'ngiga yetib keptide bu inson sportigi qigan ishlari uchun ozot bo'madi balki boshqa o'zlari takitlagandek siyosi ishlar bo'yicha vakolati topshirdilar . Nima bo'gandayam bizni bo'kischilarni shanini o'zlarini foliyatlaridan ustun ko'rdilar bu qisman! Masalan qo'shnilarimiz uch oy ichida qatnashgan turnirlarda Balgariya hamda Filandiyadigi musobaqalarda bitayam oltin olomadi ayniqsa Filandiyadagi o'rtamiyonalar qatnashgan na biz na Kubaliklar qatnashmagan turnirdan Birorta Qozoq o'g'loni o'z diyoriga oltin bilan qaytmadi va bu holni dunyoda bo'kis jadalik bilan o'syotkaniyu o'zini bo'kischilari qotib qolganini mart bo'lib tan olmasdan bu muofaqiyatsizlarida barcha saytlaridan tortib muhlislarigacha Ayiba hamda G'ofur Rahimovni timasdan yomolashdi ! Ana endi Taylanda agar yana muofaqiyatsizlika uchrasha bizi yuzimizga qarash uyoda tursin ko'zgugayam qaromi qolishsa kere! hammasi uchun rahmat G'ofur Rahimov.
Тўғри қарор. Боксни олимпиада оиласида сақлаб қолиш учун бундан ўзга чора йўқ эди. Шу билан бирга, ўзбек бокси учун ортиқча маломатлар хам керак эмас. Боксчиларимиз ўз кучи ва ғалабага бўлган рухияти эвазига чемпионликни қўлга киритса бу жуда яхши натижа деб ҳисоблайман. Мисол тариқасида Куба бокс мактаби худди шу омиллар эвазига дунё хаваскор боксида етакчиликни ўзида сақлаб келади. Бизга худди шундай хеч кимда шубха қолдирмайдиган ғалабалар зарур.
22 мар 21:45:59
Buni orqasida siyosat va juda kòp pullar turibdi boksdan ketgani yahshi bòmapti butunlay ketmasa yahshi bòlardi olimpiya qòmitasiga òtsa yahshi bòlardi.