"Насаф" Доҳага 20 нафар футболчи билан етиб борди
Бугун Қаршининг "Насаф" клуби делегацияси Қатар пойтахти Доҳага шаҳрига етиб борди.
Қатарда "Насаф"ни “Ал Садд” расмийлари аэропортда муносиб кутиб олишди. Қатар сафарига “Насаф” 20 нафар футболчини олиб борди.
Дарвозабонлар: 35.Санжар Қувватов, 1.Умиджон Эргашев, 65.Машҳуржон Муҳаммаджонов.
Ҳимоячилар: 4.Мақсуд Каримов, 5.Ғолиб Ғайбуллаев, 14.Шароф Муҳитдинов, 22.Игорь Голбан, 55.Славко Лукич, 92.Умарбек Эшмуродов.
Ярим ҳимоячилар: 6.Азизжон Ғаниев, 7.Одилжон Ҳамробеков, 8.Санжар Рашидов, 20.Ислом Кенжабоев, 21.Жаҳонгир Алиев, 27.Ислом Рашидхонов, 38.Акмал Мозговой, 77.Жасур Ҳасанов.
Ҳужумчилар: 10.Бобир Абдухолиқов, 30.Худоёрхон Сагдуллаев, 69.Драган Черан.
"Насаф" делегацияси Доҳа шаҳридаги “Millennium” меҳмонхонасида истиқомат қилади. “Аждарлар” 13 март сешанба куни, ОЧЛ-2018 4-тур доирасидаги “Ал Садд” жамоасига қарши учрашувда майдонга тушади. Учрашув Доҳа шаҳридаги “Жассим Бин Ҳамад” стадионида, Тошкент вақти билан соат 20:15да бошланади.
Рўзиқул Бердиев шогирдлари бугуннинг ўзида машғулот ҳам ўтказади. Эртага, 12 март душанба куни ўйинолди расмий тадбирлар бўлиб ўтади.
11 мар 22:32:06
Nasafga xudo yor bo'lsin. Ilohim g'alaba bilan qaytsin. OMAD senga NASAF!