Голлар: Зайид Абдулла Ал Амири (13) - Илҳом Алижонов (15), Ислом Қобилов (25), Ойбек Бозоров (41), Жасур Яхшибоев (84), Нурилло Тўхтасинов (90+3).
19 январь 2020 йил. Бангкок. "Ражамангала" стадиони. 18:15 (Тошкенти вақти)
Фу Минг (Хитой)
Қанот ҳакамлари: Ши Сианг ва Као Йи (иккиси Хитой)
Тўртинчи ҳакам: Ма Нинг (Хитой)
VAR ҳаками: Роберт Шон Эванс (Австралия)
VAR ёрдамчи ҳакамлари:
Жеймс Кристофер Бит (Австралия) ва Адҳам Муҳаммад Маҳадмеҳ (Иордания)
БАА: 1.Муҳаммад Ал Шамси, 3.Муҳаммад Али Ал Маҳри, 5.Халифа Муборак Ал Ҳаммади, 6.Мажид Иброҳим Салим, 7.Зайид Абдулла Ал Амири, 9.Али Солиҳ Амро, 13.Абдалла Рамазон Бекхит, 15.Халфан Ҳассан Ал Ҳамади, 16.Яҳё Нодри Эл Шариф, 18.Мажид Рашид Ал Меҳрзи, 23.Сайид Али Сувайдан.
Захира: 2.Ҳамдан Носир Ал Бароуд, 4.Моҳамад Омар Ал Аттас, 8.Таҳнун Ҳамдан Ал Зааби, 10.Жассим Ёқуб Ал Балуши, 11.Муҳаммад Рашид Ал Ҳаммади, 12.Холид Иброҳим Ал Данхани, 14.Абдулраҳмон Солиҳ Ҳамис, 17.Холид Абдулраҳмон, 19.Али Эйд Ал Яҳё, 20.Яҳё Али Гассани, 21.Эйд Ҳамис Ал Нуами, 22.Абдулраҳмон Ал Амири.
Ўзбекистон U-23: 1.Абдувоҳид Неъматов, 2.Ислом Қобилов, 3.Ҳожиакбар Алижонов, 4.Абдулла Абдуллаев, 6.Азиз Ғаниев, 9.Жасурбек Яхшибоев, 10.Бобир Абдихолиқов, 19.Илҳом Алижонов, 20.Ҳусниддин Алиқулов, 22.Санжар Қодирқулов, 23.Ойбек Бозоров (8.Нурилло Тўхтасинов, 64).
Захира: 12.Машҳуржон Муҳаммаджонов, 21.Низомиддин Зиёвутдинов, 5.Дилшод Саитов, 7.Шароф Мухитдинов, 11.Миржаҳон Мираҳмадов, 13.Шерзод Насруллаев, 14.Аброрбек Исмоилов, 15.Ойбек Рустамов, 16.Азизбек Амонов, 17.Ислом Кенжабоев, 18.Достон Ибрагимов.
Энди футболчиларимиз ярим финалда Саудия Арабистонига қарши ўйин ўтказишади. Ярим финалдаги ғалаба терма жамоамиз учун Токио-2020 Олимпиадаси эшикларини очади.