UZ

Сўнгги янгиликлар

13:42"Ролан Гаррос". Елена Рибакина ғалаба билан бошлади 0 13:21Шифокорлар Майк Тайсонга рухсат беришадими? 0 13:00Аббосбек Файзуллаев нуфузли нашрнинг йил рамзий терма жамоасидан жой олди 0 12:39UFC 302: кард иштирокчилари, жангларнинг тўлиқ рўйхати 0 12:18Новак Жокович "Ролан Гаррос"даги юришини бошлади 0 11:57Расман! Хабиб Махачевнинг бурчагида бўладими деган саволга унинг ўзи жавоб берди 0 11:36Бугун Ўзбекистон Суперкубоги учун "Пахтакор" ва "Насаф" жамоалари ўзаро ҳисоб-китоб қилади 0 11:15Парвиз Насруллаев ҳам Қозоғистонда жанг қилади 0 10:54Бугун икки боксчимиз Олимпиада лицензион турнирида рингга чиқади 0 10:33Ўзбекистон кубогининг биринчи кунги ғолиб ва совриндорлари + ФОТО 0 10:12Ла Лигада мавсумнинг энг яхши мураббийи аниқланди, у "Реал" ёки "Барселона" устози эмас! 0 09:51Хабиб Нурмагомедов UFC'га қайтиши мумкин 0 09:30"Tour of Bostonliq". Бу сафар Никита Цветков кучлилар қаторида! 0 09:09Фомин Киселякда муваффақиятли старт олди 0 08:48Ла Лигада мавсумнинг энг яхши футболчиси эълон қилинди 0

26 апр 17:53
Янгиликлар

Эшкак эшиш

Осиё чемпионатини 7 та медаль билан бошладик!

Самарқандда бошланган байдарка ва каноэда эшкак эшиш бўйича Осиё чемпионатининг биринчи кун кундузги дастуридан ўрин олган финал беллашувлари ўз якунига етди.

Унда Ўзбекистон терма жамоаси вакиллари 4 та олтин, 2 кумуш ва 1 та бронза медалларига сазовор бўлишди. 

Ғолиб ва совриндорлар:

U-20: М (йигитлар) C2 (жуфтлик каноэ) 1000 м:
1. Ўзбекистон (Зарруҳ Рустамов, Азизбек Мадуллоев) – 3:54.608
2. Қозоғистон – 4:01.265
3. Таиланд – 4:08.153

W (қизлар) K1 (яккалик байдарка) 1000 м:
1. Шаҳризода Мавлонова (Ўзбекистон) – 4:23.950
2. Тараном Акбарзода (Эрон) – 4:27.165
3. Вероника Трапезникова (Қозоғистон) – 4:32.880

U-23: W C1 500 м:
1. Динара Жўраева (Ўзбекистон) – 2:17.496
2. Маеде Шоргашти (Эрон) – 2:20.756
3. Кевалин Таханрам (Таиланд) – 2:22.588

W K2 500 м:
1. Эрон – 1:48.485
2. Таиланд – 1:51.608
3. Ўзбекистон (Камила Малахова, Дилшода Абдураҳмонова) – 1:53.430

Параканоэ: W KL3 500 м:
1. Шахла Беҳрузирад (Эрон) – 2:22.548
2. Шаҳноза Мирзаева (Ўзбекистон) – 2:23.656
3. Жанил Болтабоева (Қозоғистон) – 2:31.078

M VL3 500 м:
1. Хайтмурод Шерқўзиев (Ўзбекистон) – 2:17.334
2. Тўрабек Назарқулов (Ўзбекистон) – 2:21.081
3. Жаи Дип (Ҳиндистон) – 2:22.344

Рейтинг:    

Фикрлар

< сўнгги янгиликларни кўриш

Olamsport ни Facebook да ўқиш
учун "Yoqdi"ни босинг