Осиё Кубоги-2023 1/8 финал
ГОЛ: 37 - Азизбек Турғунбоев (Диёр Холматов), 59 - Сарачат Супачок, 65 - Аббос Файзуллаев  (Жалолиддин Машарипов)
Ўзбекистон: Ўткир Юсупов, 4. Фаррух Сайфиев, 5. Рустам Ашурматов, 6. Диёр Холматов, 9. Одил Ҳамробеков, 10. Жалолиддин Машарипов (с) ( Жамшид Искандеров, 81), 11. Остон Ўрунов ( Хожимат Эркинов, 67), 15. Умар Эшмуродов, 19. Азизбек Турғунбоев (Зафармурод Абдираҳматов, 81), 22. Аббосбек Файзуллаев ( Жамшид Болтабоев, 90), 25. Абдуқодир Ҳусанов.
Захира: Абдувоҳид Неъматов, Ботирали Эргашев, Муҳаммадқодир Ҳамралиев, Шерзод Насруллаев,Бобир Абдихолиқов, Абдулла Абдуллаев,Шохбоз Умаров, Азиз Амонов, .
Таиланд: 23. Пативат Хаммаи, 3. Тератхон Бунматхан (с), 4. Элиас Долах, 6. Сарачи Йооен, 9. Супачаи Чаидед, 12. Микелсон Лук Саа, 14. Рунграт Пхумичантук (22. Чаннаронг Промсрикаев, 73), 17. Панса Хемвибон, 18. Вееартхеп Помпхун, 19. Патхомпон Чароентраттанапиром (7. Сарачат Супачок, 46), 24. Ворачи Канитсрибумпен ( 10. Муента Супханат, 46)
Захира: 1. Тедсунгноен Сиварак, 20. Ануин Саранон, 2. Чаннгом Сантихап, 8. Аутра Пича, 15. Поеипхимаи Терасак, 16. Праисуван Жаккапан, 21. Буреерат Супханан, 25. Чамратсаме Перадон, 26. Тхонгсонг Супхан, 5. Каман Критсада, 11. Пхала Бордин, 13. Вонггорн Жароенсак.
Огоҳлантириш: 87 - Абдуқодир Ҳусанов.