UZ

Сўнгги янгиликлар

20:50Аҳмедовнинг "Шанхай СИПГ"и муддатдан аввал нимчорак финалга чиқди0 18:54Зинитдинзидан Ўзбекистондаги элчихона совғасига сазовор бўлди1 18:40Бугун Мария Шарапова дисквалификациядан сўнг илк ўйинини ўтказади0 18:09Қарши "Фьючерс". Уч нафар теннисчимиз чорак финалда, уларнинг рақиблари маълум1 17:51Боксчиларимиз Осиё чемпионатига тайёргарликни энди пойтахтда давом эттирмоқдалар2 17:30Қизиқарли қайтиш: Мария Шарапованинг 15 та энг ажойиб либоси1 16:13"Олимпия умидлари". Шпага бўйича жанглар бўлиб ўтди0 15:47Жўрабек Каримов Қарши турнирида чорак финалга йўл олди0 15:35Фазлиддин Ғоибназаров америкаликларга палов тайёрлаб берди (ВИДЕО)2 15:03Темур Исмоилов ҳам навбатдаги ўйинида ғалаба қозонди0 14:40Леннокс Льюис: "Агар Кличко ютқазиб қўйса, фаолиятини тугатиб қўяқолсин"2 13:26Спортчилар ижтимоий тармоқларда1 12:37Усмонов "Пахтакор" раҳбариятида ўзгаришларни амалга оширди2 11:55Санжар Файзиев ҳам 1/4 финалга йўлланма олди0 11:20Абдураимова Қаршидаги турнирда 1/4 финалга чиқди1

09 авг 09:25
Янгиликлар

Рио-2016. 8 августнинг барча медаллари

Рио-де-Жанейро шаҳрида давом этаётган Ёзги олимпия ўйинларининг учинчи кунги баҳслари ҳам ортда қолди.

Кеча спортчилар 14та медаллар жамланмаси учун баҳсларда иштирок этишди. Кечаги кунда медал олиши мумкин бўлган ягона вакилимиз Мирали Шарипов дзюдо баҳсларининг илк даврасидаёқ голландиялик рақибига имкониятни бой бериб, умидимизни пучга чиқарди.


Рио-де-Жанейро, Бразилия

8 АВГУСТНИНГ БАРЧА МЕДАЛЛАРИ:

ЎҚ ОТИШ, ЭРКАКЛАР, ПНЕВМАТИК ТЎППОНЧА, 10 м

1. Никколо Камприани (Италия)

2. Сергей Кулиш (Украина)

3. Владимир Масленников (Россия)

ЎҚ ОТИШ, ЭРКАКЛАР, ТРАП

1. Йосип Гласнович (Хорватия)

2. Жованни Пелиелло (Италия)

3. Эдвард Линг (Буюк Британия)

ОҒИР АТЛЕТИКА, АЁЛЛАР, 58 кг

1. Сукания Срисурат (Таиланд)

2. Пимсири Сирикаю (Таиланд)

3. Хсинг-Чун Куо (Хитой Тайпейи)

ГИМНАСТИКА, ЭРКАКЛАР, ЖАМОАВИЙ БАҲСЛАР

1. Япония – 274,094

2. Россия – 271,453

3. Китай – 271,122

СУВГА САКРАШ, ЭРКАКЛАР, СИНХРОН САКРАШ, 10 м

1. Линь Юэ – Чэнь Айсэнь (Хитой)

2. Дэвид Боудиа – Стил Жонсон (США)

3. Томас Дэйли – Дэниэл Гудфэллоу (Буюк Британия)

ДЗЮДО, ЭРКАКЛАР, 73 кг

1. Сохэй Оно (Япония)

2. Рустам Оруджев (Озарбайжон)

3. Лаша Шавдатуашвили (Грузия)

3. Дирк ван Тихелт (Бельгия)

ДЗЮДО, АЁЛЛАР, 57 кг

1. Рафаэла Силва (Бразилия)

2. Сумъяа Доржсурэн (Мўғулистон)

3. Телма Монтейру (Португалия)

3. Каори Мацумото (Япония)

ҚИЛИЧБОЗЛИК, АЁЛЛАР, ШАМШИР

1. Яна Егорян (Россия)

2. Софья Великая (Россия)

3. Ольга Харлан (Украина)

РЕГБИ-7, АЁЛЛАР

1. Австралия

2. Янги Зеландия

3. Канада

ОҒИР АТЛЕТИКА, эркаклар, 62 кг

1. Оскар Фигероа (Колумбия)

2. Эко Юли Ираван (Индонезия)

3. Фархад Харки (Қозоғистон)


СУЗИШ

ЭРКАКЛАР, 200 м, ЭРКИН УСУЛ

1. Сунь Ян (Хитой)

2. Чад ле Кло (ЖАР)

3. Конор Дуайер (АҚШ)

АЁЛЛАР, 100 м, ЧАНҚАНЧА

1. Катинка Хоссу (Венгрия)

2. Кэтлин Бейкер (АҚШ)

3. Кайли Масс (Канада)


ЭРКАКЛАР, 100 м, ЧАЛҚАНЧА

1. Райан Мерфи (АҚШ)

2. Сюй Цзяюй (Хитой)

3. Дэвид Пламмер (АҚШ)

АЁЛЛАР, 100 м, БРАСС

1. Лилия Кинг (АҚШ)

2. Юлия Ефимова (Россия)

3. Кэтрин Мейли (АҚШ)

Рейтинг:    

Ўхшаш янгиликлар

Фикрлар

   
09 авг 10:16:17
SoLiYeV SoLiJoN RmA FaNaTi
Adminlar avval eng kerakli malumot chiqariladi. Buyam bôlsa bugungi uzb taqvimi. Kecha live chiqqanda juda hursand bôldim shunga rahmat lekn bunaqa sustlashmanglar iltimos.
< сўнгги янгиликларни кўриш

Olamsport ни Facebook да ўқиш
учун "Yoqdi"ни босинг