Ҳакамлар назоратчиси: Валентин Коваленко
Учрашув комиссари: Шерзод Ражабов
Гол: Нодир Абдураззоқов (Клейди Даци) 28, 1:0, Фарруҳ Муҳторов (Мақсуд Аълохўжаев) 53, 1:1, Риан Исламов, 82, 1:2, Ислом Тўхтахўжаев (Хуршид Ғиёсов) 84, 2:2
ОКМК — 35.Жавоҳир Илёсов, 4.Миржамол Қосимов (5.Гиорги Папава,70), 6.Авазбек Ўлмасалиев, 7.Дилшодбек Аҳмадалиев, 10.Хуршид Ғиёсов (21.Саидафзалхон Аҳроров, 86), 11.Клейди Даци ( 27.Али Абдураҳмонов,86), 15.Ойбек Рустамов, 20.Ислом Тўхтахўжаев, 22.Шоҳруҳ Гадоев (19.Михаэль Клепач, 90), 28.Арихиро Сентоку (18.Азиз Холмуродов, 70), 77.Нодирбек Абдураззоқов
Захира: 1.Валижон Раҳимов,  13.Элдорбек Бегимов, 23.Искандар Бўсинов, 99.Иракли Рухадзе.
"Олимпик" — 1.Шукрон Йўлдошев, 2.Миркомил Абдураззоқов ( 19.Аҳмад Анваров,65), 5.Мақсуд Аълохўжаев, 8.Нодир Абдихолиқов, 9.Акбар Ўктамов ( 15.Муҳсин Бозоров, 72), 10.Фаррух Мухторов ( 16.Риан Исламов, 72), 11.Анвар Алижонов (64.Самандар Қодиров,65), 18.Акбар Абдирасулов, 21.Муҳаммадазиз Иброҳимов, 70.Муҳаммадбобир Мўйдинов, 77.Суннатилла Абдуллажонов.
Захира: 99.Edem Неманов, 7.Тимур Тўлегенов, 17.Жалолиддин Содиқов, 28.Рустам Жаҳонов,  81.Абдулазиз Абдусаломов.
Огоҳлантириш: Муҳаммадбобур Мўйдинов ("Олимпик") 35, Миржамол Қосимов ("Олимпик")