Каратэ бўйича онлайн ката мусобақаси бошланди
Жисмоний тарбия ва спорт вазирлиги, Миллий олимпия қўмитаси ҳамда Ўзбекистон каратэ WKF ассоциацияси республика миқёсида Ката бўйича "Онлайн ката" мусобақасига старт бермоқда.
Мусобақани ташкил этишдан мақсад эса, карантин даврида спортчиларимизни бош вақтларини спорт билан мазмунли ўтказишга ҳиссамизни қўшиш!
Батафсил маълумотларни @Karateka_uz оммавий каналида ёритиб борамиз!
28-апрельдан 3-май оралиғида бўлиб ўтадиган "ОНЛАЙН КАТА" мусобақасида иштирок этинг! Карантин даврида бош вақтингизни спорт билан ўтказинг!
Мусобақада иштирок этиш шартлари: Уйда қолиб бажарилган катани видеога олиб, +99893 368 0898 телефон рақами ёки @Rj_azik телеграм манзилига жўнатинг! Иштирокчилар томонидан йўлланган видеолар мусобақамиз ҳакамлари томонидан кўриб чиқилиб, баҳоланади. Ғолиб ва совриндор бўлган спортчилар ташкилий қўмита томонидан пул мукофоти билан тақдирланадилар! Видеоларни жўнатиш тартиби билан каналимиз орқали танишиб чиқсангиз бўлади!