Бош ҳакам: Дахане Бейда (Мавритания)
Голлар: Марк Пубиль (Абель Руис) 29, 0:1, Элдор Шомуродов (пенальти) 45+3, 1:1, Серхио Гомес (Хуан Миранда) 62
Ўзбекистон: 1.Абдувоҳид Неъматов, 5.Муҳаммадқодир Ҳамралиев, 4.Ҳусниддин Алиқулов, 3.Абдуқодир Ҳусанов, 6.Иброҳимҳалил Йўлдошев, 18.Абдурауф Бўриев (8.Русланбек Жиянов,  67), 15.Умарали Раҳмоналиев, 10.Жасур Жалолиддинов (17.Диёр Холматов, 67), 11.Остон Ўрунов (9.Ҳусайн Норчаев, 59), 14.Элдор Шомуродов (19.Иброҳим Ибрагимов, 79) 7.Аббосбек Файзуллаев.
Захира: 12.Владимир Назаров, 2.Саидазамат Мирсаидов, 13.Зафармурод Абдираҳматов.
Испания: 1.Арнау Тенас, 2.Марк Пубиль, 4.Эрик Гарсия, 5.Пау Кубарси ( 12.Хон Пачеко, 46), 3.Хуан Миранда, 6.Пабло Барриос, 10.Алекс Баэна (8.Бенат Туррьентес, 86), 11.Фермин Лопес (16.Адриан Бернабе, 76),  14.Аимар Орос (7.Диего Лопес, 77), 17.Серхио Гомес, 9.Абель Руис.
Захира: 13.Хоан Гарсия,   15.Мигель Гутьеррес,  18.Саму Омородион
Огоҳлантириш: Пау Кубарси (Испания) 7, Жасур Жалолиддинов (Ўзбекистон) 36, Марк Пубил (Испания) 37, Абдурауф Бўриев (Ўзбекистон) 61, Диёр Холматов (Ўзбекистон) 68, Адриан Бернабе  (Испания) 80, Абель Руис (Испания) 82.
Энди вакилларимиз 27 июль куни Мисрга қарши баҳс олиб боришади. Учрашув соат 20:00да бошланади.