UZ

Сўнгги янгиликлар

20:50ОЧЛ–2017. “Ал-Аҳли” – “Локомотив” учрашувини баҳрайнлик ҳакам бошқаради0 19:05Осиё чемпионати олдидан. Боксчиларимиз сўнгги қитъа биринчилигида қандай натижа кўрсатган эдилар?1 17:19Қиличбозлик. "Олимпия умидлари"нинг сўнгги кунидан ФОТОРЕПОРТАЖ0 16:25Нигина Абдураимова Қарши турнирида ярим финалга чиқди0 16:01Спортчилар ижтимоий тармоқларда1 15:54Қарши "Фьючерс". Санжар биринчи ракеткани мағлуб этди, қолганларда мағлубият0 15:19"Олимпия умидлари". Жамоавий шпага баҳслари якунланди0 14:43Олий лига. 8-турда бўлиб ўтадиган ўйинларнинг бошланиш вақтлари маълум бўлди0 13:27Мария Шарапова: "Қайтиш муваффақиятли бўлганидан хурсандман"0 12:00Ўзбекистон Республикаси Жисмоний тарбия ва спорт давлат қўмитаси ҳайъати йиғилиши бўлиб ўтди0 10:20Шарапова 1,5 йиллик дисквалификациядан кейин кортга қайтди 0 09:50Фантастик ўйинда "Боруссия" "Бавария"дан устун келди ва финалга чиқди0 09:20Бугун Нигина Қаршида 1/2 финал чиптаси учун курашади0 08:45"Барселона" "Осасуна"га 7та гол урди, Месси, Алькасер ва Гомешда дубль0 08:20Қарши “Фьючерс”. Бугун 3 теннисчимиз чорак финалда кортга чиқади0

12 авг 08:05
Янгиликлар

Рио Олимпиадаси. 11 август кунги барча медаллар

Рио Олимпиадасининг олтинчи кунги баҳслари ҳам ортда қолди.

Кеча спортчилар 21та медаллар жамланмаси учун баҳс олиб боришди. Медаллар жамғариш бўйича ҳамон АҚШ терма жамоаси пешқадамлик қиляпти. Қуйида кечаги барча ғолиб ва совриндорлар билан танишиб олишингиз мумкин.

РИО-2016. 11 АВГУСТ КУНГИ БАРЧА МЕДАЛЛАР:


АКАДЕМИК ЭШКАК ЭШИШ, АЁЛЛАР, ТЎРТЛИК

1. Германия

2. Голландия

3. Польша

АКАДЕМИК ЭШКАК ЭШИШ, ЭРКАКЛАР, ТЎРТЛИК

1. Германия

2. Австралия

3. Эстония

АКАДЕМИК ЭШКАК ЭШИШ, ЭРКАКЛАР, ЖУФТЛИК

1. Мартин Синкович – Валент Синкович (Хорватия)

2. Миндаугас Грисконис – Саулюс Риттер (Литва)

3. Кьетиль Борк – Олаф Туфте (Норвегия)

АКАДЕМИК ЭШКАК ЭШИШ, АЁЛЛАР, ИККИЛИК

1. Магдалена Фуларчик – Наталья Мадай (Польша)

2. Виктория Торнли – Кэтрин Грейнжер (Буюк Британия)

3. Доната Виштартайте – Мильда Вальчукайте (Литва)

АКАДЕМИК ЭШКАК ЭШИШ, ЭРКАКЛАР, ИККИЛИК

1. Эрик Маррэй – Хамиш Бонд (Янги Зеландия)

2. Лоуренс Бриттейн – Шон Килинг (ЖАР)

3. Жованни Абаньяле – Марко ди Костанцо (Италия)

АКАДЕМИК ЭШКАК ЭШИШ, ЭРКАКЛАР

1. Швейцария

2. Дания

3. Франция

ЎҚ ОТИШ, АЁЛЛАР, КИЧИК КАЛИБЕРЛИ ТЎППОНЧА, 50 М

1. Барбара Энгледер (Германия)

2. Чжан Биньбинь (Хитой)

3. Ду Ли (Хитой)

БАЙДАРКА ВА КАНОЭ, ЭРКАКЛАР, СЛАЛОМ, КАНОЭ-ИККИЛИК

1. Ладислав Скантар – Петер Скантар (Словакия)

2. Дэвид Флоренс – Ричард Хаунслоу (Буюк Британия)

3. Готье Клос – Мэттью Пеш (Франция)

БАЙДАРКА ВА КАНОЭ, АЁЛЛАР, СЛАЛОМ, БАЙДАРКА-ЯККАЛИК

1. Маялен Шурро (Испания)

2. Луука Жонс (Янги Зеландия)

3. Жессика Фокс (Австралия)

СПОРТ ГИМНАСТИКАСИ, АЁЛЛАР, ШАХСИЙ КЎПКУРАШ

1. Симоне Байлс (АҚШ)

2. Александра Райсман (АҚШ)

3. Алия Мустафина (Россия)

КАМОНДАН ОТИШ, АЁЛЛАР, ШАХСИЙ МУСОБАҚА

1. Чжан Хе Чжин (Жанубий Корея)

2. Лиза Унрух (Германия)

3. Ки Бо Бэ (Жанубий Корея)

ДЗЮДО, АЁЛЛАР, 78 КГ

1. Кайла Харрисон (АҚШ)

2. Одри Чемео (Франция)

3. Майра Агияр (Бразилия)

3. Анамари Веленшек (Словения)

ДЗЮДО, ЭРКАКЛАР, 100 КГ

1. Лукаш Крпалек (Чехия)

2. Элмар Гасимов (Озарбайжон)

3. Сириль Маре (Франция)

3. Рюносуке Хага (Япония)

ҚИЛИЧБОЗЛИК, АЁЛЛАР, ЖАМОАВИЙ ШПАГА

1. Руминия

2. Хитой

3. Россия

ВЕЛОТРЕК, ЭРКАКЛАР, ЖАМОАВИЙ СПРИНТ

1. Буюк Британия

2. Янги Зеландия

3. Франция

РЕГБИ-7, ЭРКАКЛАР

1. Фиджи

2. Буюк Британия

3. ЖАР

СТОЛ ТЕННИСИ, ЭРКАКЛАР, ЯККАЛИК

1. Ма Лун (Хитой)

2. Чжан Цзикэ (Хитой)

3. Дзюн Мидзутани (Япония)

СУЗИШ

Аёллар, 200 м, брасс

1. Риэ Кането (Япония)

2. Юлия Ефимова (Россия)

3. Ши Цзинлинь (Хитой)

Эркаклар, 200 м, чалқанча

1. Райан Мерфи (АҚШ)

2. Митчелл Ларкин (Австралия)

3. Евгений Рилов (Россия)

Эркаклар, 200 м, комплекс

1. Майкл Фелпс (АҚШ)

2. Косуке Хагино (Япония)

3. Шунь Ван (Хитой)

Аёллар, 100 м, эркин усул

1. Симоне Мануэль (АҚШ)

1. Пенни Олексяк (Канада)

3. Сара Шестрем (Швеция)

Рейтинг:    

Ўхшаш янгиликлар

Фикрлар

< сўнгги янгиликларни кўриш

Olamsport ни Facebook да ўқиш
учун "Yoqdi"ни босинг