UZ

Пеп Гвардиола

0 07 авг, 09:23
Футбол Гвардиола Родрига қўнғироқ қилиб, уни "Барселона"га ўтишга кўндирди
"Манчестер Сити" собиқ бош мураббийи Хосеп Гвардиола ярим ҳимоячи Родри билан шахсан боғланиб, уни Каталония клубига ўтишга кўндирди.
0 24 май, 15:16
Футбол Пеп "Ман Сити"дан кетиши ҳақида: "Мен дам олишга лойиқман"
"Манчестер Сити" бош мураббийи Пеп Гвардиола мавсум якунланганидан кейин клубни тарк этаётганини чарчоқ билан изоҳлади.
0 22 май, 16:16
Футбол Расман: Гвардиола ёзда жамоани тарк этади
"Манчестер Сити" бош мураббийи Пеп Гвардиола мавсум якунидан сўнг жамоани расман тарк этиши эълон қилинди.
0 19 май, 11:52
Футбол Пеп Гвардиола "Манчестер Сити"ни тарк этиш ҳақидаги саволга оҳиста реакция билдирди
"Манчестер Сити" бош мураббийи Хосеп Гвардиола матбуот анжуманида клубни тарк этиш эҳтимоли ҳақидаги саволга жавоб берди.
0 16 май, 11:27
Футбол Гвардиола "Манчестер Сити"даги келажаги ҳақидаги саволга жавоб берди
"Манчестер Сити" бош мураббийи Пеп Гвардиола келажаги ҳақидаги саволга жавоб қайтарди.
0 13 май, 18:05
Футбол Пеп Гвардиола: "ВАРга ҳеч қачон ишонмаганман"
"Манчестер Сити" бош мураббийи Пеп Гвардиола ВАР тизимига ишонмаслигини тан олди.
0 20 апр, 12:16
Футбол Пеп Доннарумма хатоси ҳақида: "Ҳусанов Хавертцга қарши агрессивроқ ўйнаши керак эди"
"Манчестер Сити" бош мураббийи Пеп Гвардиола "Арсенал"га қарши ўйинда (2:1) Жанлуиджи Доннарумма хатоси ҳақида гапирди.
0 06 апр, 18:01
Футбол Абдуқодир Ҳусанов: "Пеп Гвардиоладан жуда миннатдорман"
"Манчестер Сити" ҳимоячиси Абдуқодир Хусанов Хосеп Гвардиола ва клуб ҳақида гапирди.
0 04 апр, 13:07
Футбол Пеп Гвардиола "У бутун АПЛнинг ҳақиқий афсонаси"
"Манчестер Сити" бош мураббийи Пеп Гвардиола "Ливерпуль" билан ўйин олдидан мерсисайдликлар ҳужумчиси Муҳаммад Салоҳ ҳақида гапириб, мисрликни нафақат клуб, балки бутун АПЛнинг афсонаси деб атади.
0 23 мар, 17:10
Футбол Пеп Гвардиолада навбатдаги рекорд!
Кеча "Манчестер Сити" клуби Англия Лига кубогининг финалида "Арсенал"ни 2:0 ҳисобида мағлуб этган ва турнир ғолибига айланган эди.
0 20 мар, 07:05
Футбол "Манчестер Сити" аллақачон Гвардиолага ўринбосар изламоқда. Мураббийнинг ўзи бунга қандай қарайди?
"Шаҳарликлар" Пеп Гвардиоланинг келажаги бўйича ишончи комил эмаслиги ва унга ўринбосар қидираётгани оммага маълум.
0 13 мар, 08:27
Футбол Гвардиола Ҳусановни нима учун "Реал"га қарши учрашувда майдонга туширганини тушунтирди
"Манчестер Сити"" бош мураббийи Пеп Гвардиола Абдуқодир Хусановни "Реал"га қарши ўйинда ўнг қанот ҳимоясига қўйиш қарорини тушунтирди.
0 08 мар, 10:40
Футбол Гвардиола кечаги ғалабадан сўнг нималар деди?
"Ньюкасл"ни мағлуб этган "Манчестер Сити" бош мураббийи Пеп Гвардиола баҳс якунидан сўнг ўз фикрларини билдириб ўтди.
0 28 фев, 11:49
Футбол Гвардиола "Ман Сити"да рўза тутган футболчилар ҳақида гапирди
"Манчестер Сити" бош мураббийи Пеп Гвардиола клуб Рамазон ойида мусулмон футболчиларга ёрдам бериш учун мослашиши керакми, деган саволга жавоб берди.
0 23 фев, 10:55
Футбол Гвардиола нима учун Диашнинг ўрнига Ҳусановни туширганини тушунтирди
"Манчестер Сити" бош мураббийи Пеп Гвардиола нима учун Абдуқодир Ҳусановни Рубен Диашнинг ўрнига майдонга туширганини тушунтириб берди.
0 478 07 фев, 10:34
Футбол Пеп Гвардиола: "Ливерпуль" ўзгача жамоа бўлиб қолаверади"
"Манчестер Сити" бош мураббийи Пеп Гвардиола "Ливерпуль"ни ўзгача жамоа деб атади.
0 2295 05 фев, 17:39
Футбол "Манчестер Сити" раҳбарияти Гвардиола борасида жиддий хавотирда
2024 йил ноябрда Пеп Гвардиола "Манчестер Сити" билан шартномасини 2027 йилнинг ёзигача узайтирганди ва шу орқали "шаҳарликлар" раҳбарияти мураббийнинг келажаги борасида хотиржам бўлганди.
0 458 05 фев, 10:40
Футбол "Манчестер Сити"да Гвардиола даври якунланиши мумкин: қарор мавсум сўнгида қабул қилинади
"Манчестер Сити" бош мураббийи Хосеп Гвардиола келаси ёзда инглиз клубини тарк этишни режалаштирмоқда.
0 1869 20 янв, 08:56
Футбол Пеп Гвардиола: "Ҳусанов кўп йиллар давомида "Манчестер Сити"нинг энг юқори даражадаги ҳимоячиси бўлади"
"Манчестер Сити" бош мураббийи Хосеп Гвардиола ўзбекистонлик ҳимоячи Абдуқодир Ҳусановнинг ўйини ва характерига юқори баҳо берди.
0 2577 17 янв, 11:36
Футбол Пеп Гвардиола бугунги дерби олдидан Ҳусанов ҳақида фикр билдирди
"Манчестер Сити" бош мураббийи Хосеп Гвардиола "Манчестер Юнайтед"га қарши ўйин олдидан Абдуқодир Ҳусанов ҳақида гапирди.
0 655 14 янв, 11:52
Футбол Гвардиола кечаги учрашувдан сўнг ҳимоячилари ҳақида фикр билдирди
"Манчестер Сити" бош мураббийи Пеп Гвардиола жамоага қайтган Макс Аллен ва бошқа ҳимоячилар ҳақида фикр билдирди.
0 2933 13 янв, 12:12
Футбол "У ўзгача ўйинчи, Топ трансфер". Пеп Гвардиола Ҳусанов ҳақида жуда илиқ фикрлар билдирди
"Манчестер Сити" бош мураббийи Хосеп Гвардиола ўзбекистонлик ҳимоячи Абдуқодир Ҳусанов ҳақида анчагина илиқ фикрлар билдириб ўтди.
0 4311 08 янв, 11:08
Футбол Пеп Гвардиола кечаги ўйиндан сўнг Ҳусанов ҳақида фикр билдирди
Кеча оқшом "Манчестер Сити" клуби ўз майдонида "Брайтон" билан кутилмаганда дуранг ўйнаб қўйган, Ҳусанов тўлиқ майдонда ҳаракат қилганди.
0 725 04 янв, 13:53
Футбол Пеп Гвардиоланинг "Манчестер Сити"даги келажаги ҳақидаги саволга жавоб берди
"Манчестер Сити" бош мураббийи Пеп Гвардиола қачон жамоадан кетиши ҳақидаги саволга кулиб жавоб берди.
0 741 02 янв, 11:05
Футбол Гвардиоланинг ўрнида ким ишлайди?
Энцо Мареска "Манчестер Сити" бош мураббийлиги учун асосий номзод бўлиб турибди.
0 1941 25 дек, 19:01
Футбол Гвардиола "Манчестер Сити"нинг ортиқча вазнли футболчиларини четлаштиради
"Манчестер Сити" бош мураббийи Хосеп Гвардиола 3 кунлик таътилдан ортиқча вазн билан қайтган жамоа ўйинчиларини Англия Премьер-лигасининг 18-тури доирасидаги "Ноттингем Форест"га қарши ўйинга қўймаслигини маълум қилди.
0 571 15 дек, 11:24
Футбол Пеп Гвардиола Алекс Фергюсоннинг Премьер лигадаги рекордини янгилади
"Манчестер Сити" бош мураббийи Пеп Гвардиоланинг Англия Премер-лигасининг 16-турида "Кристал Пэлас" устидан 3:0 ҳисобида ғалаба қозонди.
0 668 09 дек, 11:18
Футбол Пеп Гвардиола: "Бошқа бундай ўзимни ожиз ҳис қилишни истамайман"
"Манчестер Сити" бош мураббийи Хосеп Гвардиола "Реал"га қарши кечадиган учрашув таркибида катта ўзгаришлар бўлмаслигини маълум қилди.
0 785 03 дек, 17:15
Бокс/ММА Пеп Гвардиола: "Футболилар мени ҳурмат қилмай қўйишди"
"Манчестер Сити" бош мураббийи Пеп Гвардиола АПЛ доирасида "Фулхэм" устидан қозонилган ғалабани (5:4) қўлдан чиқараёзган ўйинчиларини койиди.
0 674 29 ноя, 15:15
Футбол Гвардиола Силванинг "Манчестер Сити" билан янги шартномаси борасида фикр билдирди
"Манчестер Сити" бош мураббийи Хосеп Гвардиола ярим ҳимоячи Бернарду Силва клуб билан 2026 йилнинг ёзида якунига етадиган шартномасини узайтиришига умид билдирди.
0 729 12 ноя, 18:10
Футбол Гвардиола ёзда "Манчестер Сити"ни тарк этиши мумкин
Пеп Гвардиола 2025/26 йилги мавсум якунлангач "Манчестер Сити" бош мураббийлиги лавозимини тарк этиш имкониятини кўриб чиқмоқда, деб хабар берди The Times.
0 2600 28 окт, 17:39
Футбол Пеп Гвардиола Абдуқодир Ҳусановнинг ҳолати ҳақида гапирди
"Манчестер Сити" бош мураббийи Пеп Гвардиола жамоа ҳужумчиси Эрлинг Ҳоланд, ярим ҳимоячи Родри ва ҳимоячи Абдуқодир Ҳусанов ҳақида маълумот берди.
0 1043 21 окт, 14:55
Футбол Гвардиола: "У - мен кўрган энг иқтидорли футболчилардан бири"
"Манчестер Сити" бош мураббийи Пеп Гвардиола жамоанинг 22 ёшли франциялик ҳужумкор ярим ҳимоячиси Райан Шерки ҳақида фикр билдирди.
0 1002 18 окт, 18:17
Футбол Гвардиола қачон фаолиятида танаффус қилишини айтди
"Манчестер Сити" бош мураббийи Хосеп Гвардиола ўзининг мураббийлик фаолиятида танаффус ҳақида ўйлаяптими, деган саволга жавоб берди.
0 928 24 сен, 16:02
Футбол Гвардиола "Арсенал"га қарши ўйин ҳақида: "Фаолиятимда ҳеч қачон бунчалик узоқ ҳимояланмаганмиз"
"Манчестер Сити" устози Пеп Гвардиола "Арсенал"га қарши баҳсда рақибга мослашиб ўйнагани ҳақида гапирди.
0 5069 22 сен, 08:30
Футбол Гвардиола Ҳусанов жароҳат олганини тасдиқлади
"Арсенал"га қарши учрашувдан сўнг Пеп Гвардиола ўйин ҳақидаги фикрларини билдириб ўтди.

Olamsport ни Facebook да ўқиш
учун "Yoqdi"ни босинг