2019 йил – 26 та олтин, 21 та кумуш, 48 та бронза,
2020 йил – 4 та олтин, 1 та кумуш, 3 та бронза,
2021 йил – 29 та олтин, 17 та кумуш, 27 та бронза,
2022 йил (биринчи ярим йиллик) – 45 та олтин, 21 та кумуш, 25 та бронза.
Кун тартибидан ўрин олган навбатдаги масала – Ўзбекистон бокс федерацияси раҳбарияти таркибини сайлаш бўлди. Бунда Конференцияга таклиф этилган 50 нафар делегат сайлов жараёнида фаол иштирок этишди.
Ўзбекистон бокс федерацияси раисининг биринчи ўринбосари лавозимига Полатов Сакен Джетебаевич номзоди илгари сурилди ва делегатлар томонидан бир овоздан маъқулланди. Шундай қилиб С.Полатов ушбу лавозимга навбатдаги муддатга сайланди.
Ўзбекистон бокс федерацияси раисининг ўринбосари лавозимига Давлат божхона қўмитаси раиси Мавлонов Акмалхўжа Юсупович номзоди илгари сурилди. Делегатлар томонидан ушбу номзод ҳам бир овоздан маъқулланди.
Навбатдаги сайлов жараёни федерация Бош котиби лавозими учун ўтказилиб, бу лавозимга Тиллабоев Шоҳид Гаппаржонович номзоди тавсия этилди. Сайлов натижаларига кўра Ш.Тиллабоев бир овоздан Ўзбекистон бокс федерацияси Бош котиби лавозимига сайланди.
Шундан сўнг Сакен Полатов сўзга чиқиб, олдинда турган режалар ҳақида гапирди.
Ҳисобот-сайлов Конференцияси якунида Спортни ривожлантириш вазири Адхам Икрамов сўзга чиқиб, янги сайланган бокс федерацияси раҳбарларига ушбу масъулиятли вазифаларда муваффақият тилади.
Конференция якунига етгач, Ўзбекистон бокс терма жамоасининг янги мураббийлар штаби расман таништирилди ва улар иштирокида матбуот анжумани бўлиб ўтди.
Тадбирдан видео ва суратларни томоша қилинг.