“Bosh vazir kubogi”. Voleybol bahslarida g'olib va sovrindorlar malum FOTOGALEREYA
Jismoniy tarbiya va sport vazirligi tashabbusi bilan vazirliklar, idoralar, xo'jalik birlashmalari, yirik korxona va tashkilotlarning markaziy apparati xodimlari o'rtasida tashkil etilgan voleybol bo'yicha “Bosh vazir kubogi” musobaqasi yakunlandi.
O'zbekiston jahon tillari universitetida o'tgan ayollar o'rtasidagi voleybol musobaqasining so'nggi kunida O'zbekiston Milliy axborot agentligi jamoasi bronza medali uchun kechgan keskin va murosasiz bahsda “Maktabgacha talim vazirligi” voleybolchilarini 2:1 hisobida taslim etdi.
“O'zbekiston temir yo'llari” AJ jamoasi musobaqada g'olibiga aylandi. Temiryo'lchilar hal qiluvchi final uchrashuvida “Qishloq xo'jaligi vazirligi“ jamoasidan ustun kelishdi.
Bugun musobaqa g'olib va sovrindorlarini taqdirlash marosimi poytaxtimizdagi muhtasham “Milliy” stadionida bo'lib o'tadi.