1- ўрин: Г. Абдулахатова,
2- ўрин: Н. Эгамберганова,
3- ўрин: Н. Хабибулаева.
“Бугунги мусобақа яхши тарзда ташкил қилинди. Бунинг учун Ўзбекистон стол тенниси федерацияси, Ўзбекистон кураш ассоциацияси ҳамда Учтепа тумани 1 — сонли болалар-ўсмирлар спорт мактабига миннатдорчилик билдираман. Стол тенниси соғлом турмуш тарзи учун жуда фойдали деб ўйлайман. Бундай мусобақалар чекка қишлоқ ва туманларда ҳам ташкил қилиниши истаб қолган бўлардим”- деб фикрини якунлади мусобақа ғолибаси.
"Бугунги мусобақамиз муҳтарам президентимизнинг илгари сурган бешта муҳим ташаббусининг иккинчи ташаббуси ижросини таъминлаш мақсадида ўтказилмоқда. Мақсадимиз — аёлларни янада спортга жалб қилиш ва уларни соғлом турмуш тарзига тадбиқ қилиш. Стол тенниси билан шуғулланган одам доимий равишда соғлом бўлади. Сабаби стол тенниси билан шуғулланган одамнинг тана аъзоларининг барча соҳалари ишлайди. Бугунги мусобақаларни узлуксиз тарзда ўтказиб боришимиз керак, чунки уйда ўтирган аёллар ҳам спорт билан банд бўлиш имконини яратган бўламиз. Аёлларни спорт билан, соғлом турмуш билан қанча кўп жалб қилсак, бу бизни, юртимизни келажаги учун фойда. Чунки она соғлом бўлганидан сўнг, ўз навбатида фарзанд ҳам соғлом бўлади. Соғлом авлод эса давлатни келажагидир”-деди Ўзбекистон стол тенниси федерацияси раиси Саида Маҳмудова.