UZ

Музаффар Тўрабоев

0 2803 01 авг, 16:10
Дзюдо, Фотогалерея, Париж-2024 Музаффар Тўрабоевнинг дастлабки жангларидан ФОТОГАЛЕРЕЯ
Дзюдочимиз дастлаб, нимчорак финал босқичида қозоғистонлик рақибини, чорак финалда эса нидерландиялик спортчини мағлуб этган эди.
0 7457 01 авг, 14:43
Дзюдо, Париж-2024 Музаффар Тўрабоев ғалабали юришини бошлади. У чорак финалда!
Ўзбекистонлик дзюдочи Музаффарбек Тўрабоев (-100 кг) Париж Олимпиадасидаги иштирокини бошлади.
0 2475 25 дек, 15:10
Бокс/ММА Энг яхши спортчи бўлган Абдумалик Халоков олдиндаги режалари, Музаффар Тўрабоев ва Улуғбек Рашитов ҳақида гапирди
Ўзбекистонда 2023 йилнинг энг яхши эркак спортчиси сифатида эътироф этилган режалари ва бошқа масалалар ҳақида гапирди
0 2639 26 сен, 17:46
Дзюдо, Осиё ўйинлари, Фотогалерея Диққат марказимизда совриндор дзюдочиларимиз ФОТОГАЛЕРЕЯ
Ханчжоудаги Осиё ўйинларининг учинчи кунида дзюдочиларимиз Музаффар Турабоев олтин, Давлат Бобонов кумуш, Алишер Юсупов ва Ирисхон Қурбонбоева бронза медалини делекациямизга тақдим этишди.
0 6266 12 окт, 15:48
Дзюдо Музаффар Тўрабоев жаҳон чемпиони бўлган энг ёш ўзбек дзюдочиси бўлди
Кеча -100 кг вазнли дзюдочимиз Музаффарбек Тўрабоев жаҳон чемпионатининг олтин медалини қўлга киритди.
0 3742 11 окт, 23:56
Дзюдо Тўрабоевга аталган кун, "Ҳумо Арена" ва бошқалар. Дзюдо бўйича ЖЧдан ФОТОГАЛЕРЕЯ
Тошкент шаҳрида дзюдо бўйича жаҳон чемпионати давом этмоқда.
1 23328 11 окт, 17:58
Дзюдо Дзюдо. Музаффар Тўрабоев - жаҳон чемпиони!
Тошкентда дзюдо бўйича 35-жаҳон чемпионати давом этмоқда.
0 2411 11 окт, 12:16
Дзюдо Музаффар Тўрабоев америкалик рақибини мағлуб этган баҳсдан ФОТОГАЛЕРЕЯ
Бироз аввал Жаҳон чемпионатининг бугунги куни доирасида ҳамюртимиз Музаффар Тўрабоев татамига чиқди.
0 3836 17 авг, 00:26
Дзюдо Диққат марказимизда совриндор дзюдочиларимиз (ФОТОГАЛЕРЕЯ)
Дзюдочиларимиз Коньядаги Ислом бирдамлиги ўйинларида муваффақиятли юришни давом эттиришмоқда.

Olamsport ни Facebook да ўқиш
учун "Yoqdi"ни босинг