UZ

Сўнгги янгиликлар

21:27Шахмат: Сўнгги турдаги рақибимиз маълум 3 20:24Шахмат Олимпиадаси: Сўнгги тур олдидан кучли ўнлик қандай кўринишда? (жадвал) 1 20:04V Ислом бирдамлиги ўйинларида яна бир медалга эга бўлдик 0 19:43Шахмат Олимпиадаси: Ўзбекистон йигитларининг мағлубиятсиз юриши давом этади! 8 19:21Нурсултон Рўзибоев боксдаги 3-жангини қачон ўтказиши маълум 0 19:12Ислом бирдамлик ўйинлари. Оскар Кучмурадов ва Роксана Худоёрова ўз иштирокини бошлади + ФОТОГАЛЕРЕЯ 1 19:00Афсонавий жиу-житсу жангчиси ўзи туғилиб ўсган шаҳрида ўлдирилди 0 18:38Рой Кин форвард Эрлинг Холандни мақтади 0 18:17Камару Усман укасининг ғалабасига муносабат билдирди 0 17:56Ник Киргиос 2019 йилдан буён биринчи титулини қўлга киритди 0 17:35Боб Арум Фьюри — Усик эҳтимолий жанги ҳақида гапирди 0 17:13"Реал"нинг УЕФА Суперкубоги учун қайдномаси маълум 0 16:52АFP 5 турнирининг марказий жанг ғолибига автомобил совға қилинади 0 16:26Спортчилар ижтимоий тармоқларда 0 16:10Биласизми? Австралия терма жамоаси сафида ўзбекистонлик шахматчи дона сурмоқда + ФОТО 0

18 апр 11:07
Янгиликлар

Футбол

Ўзбекистон Coca-Cola кубоги. Бугун 3-тур бошланади

18–21 апрель кунлари Ўзбекистон Coca-Cola кубогида 3-тур баҳслари бўлиб ўтади.

Ўзбекистон Coca-Cola кубоги. 3-тур


18 апрель, душанба

ҚИЗИЛҚУМ – ДИНАМО

Ҳакамлар: Султонмурод Абдураҳмонов, Маҳмуд Турдиев, Феруз Достонов, Раҳимбек Каримов

Назоратчи: Константин Смирнов

Комиссар: Зохиржон Акрамхонов


НАВБАҲОР – НЕФТЧИ

Ҳакамлар: Рустам Лутфуллин, Ҳусниддин Шодмонов, Шавкат Раҳматов, Ғайрат Жўраев

Назоратчи: Валентин Коваленко

Комиссар: Сардор Қудратуллаев


19 апрель, сешанба

АГМК – ЗОМИН

Ҳакамлар: Элёр Турсунов, Анвар Маражабов, Зиёдулло Абдураҳмонов, Аскер Нажафалиев

Назоратчи: Тимур Галеев

Комиссар: Жамшид Имамов


ЛОКОМОТИВ – ХОРАЗМ

Ҳакамлар: Акмал Раҳимов, Рустам Тагаев, Никита Афиногенов, Шавкат Насибуллаев

Назоратчи: Валентин Шашков

Комиссар: Владимир Назаров


20 апрель, чоршанба

ҒИЖДУВОН – ДЎСТЛИК ОЛТИАРИҚ

Ҳакамлар: Равшан Абдивоҳидов, Ойбек Калахўжаев, Сардор Миродилов, Шуҳрат Ражабов

Назоратчи: Исхак Ибрагимов

Комиссар: Жаҳонгир Раҳматуллаев


ҚЎҚОН-1912 – МАШЪАЛ

Ҳакамлар: Ғайрат Жўраев, Александр Сидоров, Бахтиёрхўжа Шавкатов, Темур Тўхтасинов

Назоратчи: Олег Дачев

Комиссар: Шерзод Ражабов


СЎҒДИЁНА – ЯНГИЕР

Ҳакамлар: Фирдавс Норсафаров, Шоҳрух Аъзамов, Ислом Носиров, Шоҳрух Қаюмов

Назоратчи: Тимур Абдуллаев

Комиссар: Шоҳрух Саид


АРАЛ САМАЛИ – АНДИЖОН

Ҳакамлар: Тўрабек Суюнов, Ислом Азимов, Шерзод Аъзамов, Ерлан Нуржанов

Назоратчи: Рустам Бобомуродов

Комиссар: Ойбек Юнусов


21 апрель, пайшанба

ТУРОН – АНДИЖОН II

Ҳакамлар: Илья Ильин, Шоҳнур Юлдашев, Сардор Ҳакимов, Иброҳим Исмоилов

Назоратчи: Андрей Клепиков

Комиссар: Шерзод Ражабов


ШЎРТАН – ОЛИМПИК

Ҳакамлар: Достон Мирзараимов, Обид Жумаев, Жасур Рустамов, Найим Қосимов

Назоратчи: Зокир Қодиров

Комиссар: Алишер Файзиев


МЕТАЛЛУРГ – СУРХОН

Ҳакамлар: Аҳрол Рисқуллаев, Санжар Шоюсупов, Алишер Усмонов, Ҳусан Музаффаров

Назоратчи: Дмитрий Роман

Комиссар: Қудрат Мадраимов


БУНЁДКОР – БУХОРО

Ҳакамлар: Вадим Агишев, Сардор Нишонбоев, Аваз Абдуллаев, Акобирхўжа Шукуруллаев

Назоратчи: Бобир Ҳайдаров

Комиссар: Сардор Қудратуллаев.

Рейтинг:    

Фикрлар

< сўнгги янгиликларни кўриш

Olamsport ни Facebook да ўқиш
учун "Yoqdi"ни босинг