Ўзбекистон ОТЖнинг Жанубий Кореяга борадиган таркиби маълум
Эртага Ўзбекистон Олимпия терма жамоаси навбатдаги йиғинга киришади.
Тимур Кападзе мураббийлиги остидаги жамоа 17-20 сентябрь кунлари Тошкентда ўқув-машғулотларини олиб боради. Шундан кейин Ўзбекистон ОТЖ кореялик тенгдошларига қарши ўртоқлик учрашувларида иштирок этиш учун Корея Республикасига жўнаб кетишади. Баҳслар 23 ва 26 сентябрь кунлари Ҳвасон шаҳрида бўлиб ўтади
Бош муррабий томонидан мазкур йиғинга жалб этилган футболчиларнинг кенгайтирилган таркиби билан танишинг:
Дарвозабонлар: Шукрон Йўлдошев ("Олимпик"), Ҳамидулло Абдунабиев ("Олимпик"), Владимир Назаров ("Олимпик").
Ҳимоячилар: Одилбек Абдумажидов ("Ордабаси", Қозоғистон), Элдорбек Бегимов (АГМК), Алибек Давронов ("Насаф"), Муҳаммадқодир Ҳамралиев ("Олимпик"), Саидазамат Мирсаидов ("Олимпик"), Беҳзод Шамсиев ("Олимпик"), Шаҳзод Тоиров ("Олимпик"), Достонбек Турсунов ("Олимпик"), Суннатуллоҳ Ҳамиджонов ("Олимпик").
Ярим ҳимоячилар: Абдурауф Бўриев ("Олимпик"), Иброҳим Ибрагимов ("Металлург"), Муҳаммадазиз Иброҳимов ("Олимпик"), Жасурбек Жалолиддинов ("Локомотив"), Диёр Холматов ("Пахтакор"), Фарруҳ Мухторов ("Олимпик"), Нурмуҳаммад Тошпўлатов ("Локомотив").
Ҳужумчилар: Алишер Одилов ("Олимпик"), Отабек Жўрақўзиев ("Олимпик"), Улуғбек Ҳошимов ("Нефтчи"), Ҳусайн Норчаев ("Насаф"), Русланбек Жиянов ("Олимпик"), Тимур Мамасидиқов ("Олимпик").