Frensis Ngannu
0
19 may, 11:10
Boks/MMA
"Kutyapman". Jon Jons Ngannuning Linsga qarshi jangi haqida fikr bildirdi
UFC sobiq chempioni Jon Jons Frensis Ngannuning braziliyalik Filipe Linsga qarshi jangidagi chiqishini baholadi.
0
17 may, 17:29
Boks/MMA
"Men jang istardim, UFC va PFL esa"... - Frensis Ngannu
UFC sobiq chempioni, kamerunlik Frensis Ngannu UFC va PFL tashkilotlari unga o'zi doim so'ragan janglarni bermaganini malum qildi.
0
17 may, 14:01
Boks/MMA
Frensis Ngannu Jon Jonsni jangga chaqirdi, amerikalik esa unga javob qaytardi
Bugun, 17 may kuni MVP ligasining debyut MMA turniri bo'lib o'tdi.
0
17 may, 11:23
Boks/MMA
Ronda Rozi, Frensis Ngannu, Neyt Diazning bugungi jang uchun gonorarlari elon qilindi
Atletika komissiyasi bugun bo'lib o'tgan MMA bo'yicha debyut turnir - Most Valuable Promotions (MVP) ishtirokchilarining gonorarlarini rasman elon qildi.
0
17 may, 07:53
Boks/MMA
Frensis Ngannu ishtirokidagi jangda nokaut qayd etildi
Ayni daqiqalarda AQSHning Kaliforniya shtati Los-Anjeles shahrida Jeyk Polga tegishli Most Valuable Promotions turniri bo'lib o'tmoqda.
0
15 may, 15:27
Boks/MMA
Frensis Ngannu: "Men MMA tarixidagi eng yaxshi jangchiman"
UFC sobiq chempioni Frensis Ngannu aralash yakkakurashlarga qaytish arafasida shov-shuvli bayonot berib, o'zini MMA tarixidagi eng yaxshi jangchi deb atadi.
0
02 may, 17:49
Boks/MMA
Ngannu: "Jeyk Pol bilan jangni oson deb hisoblamayman"
UFC sobiq chempioni Frensis Ngannu bokschi va bloger Jeyk Pol bilan ehtimoliy jang haqida fikr bildirdi.
0
28 apr, 08:27
Boks/MMA
Ngannu UFC og'ir vaznidagi holatni tanqid qildi
UFC sobiq chempioni Frensis Ngannu og'ir vazn divizioni nega pasayib ketganini tushuntirdi.
0
24 apr, 18:10
Boks/MMA
"Jangchilar bo'sh qolishdan qo'rqishadi va qopqonga tushib qolishadi" - Frensis Ngannu
UFC sobiq chempioni Frensis Ngannu MMAda katta pul ishlash uchun noqulay shartnomalardan qo'rqmaslik kerakligini takidladi.
0
23 apr, 15:46
Boks/MMA
Frensis Ngannu faoliyatini yakunlashdan oldin Jon Jons bilan jang qilmoqchi
UFC sobiq chempioni Frensis Ngannu MPV ligasi orqali MMAga qaytayotganini aytib, hali ham amerikalik Jon Jons bilan jang qilishni istayotganini bildirdi.
0
31 mar, 12:51
Boks/MMA
Frensis Ngannu Pereyra - Gan jangi uchun taxmin bildirdi
UFC sobiq chempioni Frensis Ngannu Siril Gan va Aleks Pereyra o'rtasidagi vaqtinchalik chempionlik jangi haqida o'z fikrlarini bildirdi.
0
26 mar, 14:55
Boks/MMA
Jon Jons Ngannuning murojaatiga munosabat bildirdi
38 yoshli sobiq chempion Jon Jons Frensis Ngannuning uni UFC bilan mojarosida qo'llab-quvvatlaganiga javob qaytardi.
0
26 mar, 09:20
Boks/MMA
Frensis Ngannu: "UFC’dan ketish - hayotimdagi eng to'g'ri qaror"
UFC sobiq chempioni Frensis Ngannu 2022 yilda UFCni tark etgani haqida fikr bildirdi.
0
25 mar, 18:01
Boks/MMA
"Agar UFC Jon Jonsni hurmat qilmasa, umuman kimni hurmat qiladi?" - Frensis Ngannu
UFC sobiq chempioni Frensis Ngannu tashkilotni yana tanqid qildi va ular Jon Jonsga nisbatan adolatsiz munosabatda bo'lganini aytdi.
0
23 mar, 16:49
Boks/MMA
Ngannu bilan jang uchun Verxovenga ko'proq pul taklif qilishdi, ammo...
Riko Verxovenga Aleksandr Usikka qarshi boks jangning muqobili Most Valuable Promotions turnirida Frensis Ngannuga qarshi MMA qoidalari bo'yicha jang edi.
0
15 mar, 12:39
Boks/MMA
Ngannu: "Men hali MMAni tugatmadim, shunchaki xohlagan paytim jang qilaman"
UFC sobiq chempion, kamerunlik Frensis Ngannu yaqin orada MMAdagi faoliyatini yakunlash rejasi yo'qligini aytdi.
0
11 mar, 17:15
Boks/MMA
"Sen 30 millionga loyiqsan". Ngannu Jonsni UFC bilan mojaroda qo'llab-quvvatladi
UFC sobiq chempioni Frensis Ngannu boshqa bir sobiq chempion Jon Jonsni qo'llab-quvvatladi.
0
11 mar, 14:06
Boks/MMA
Bir yarim yillik tanaffusdan keyin qaytayotgan Ngannu jang oldidan raqibi bilan yuzma-yuz keldi (VIDEO)
Xabar berganimizdek, 17 may tongida AQSHning Los-Anjeles shahrida MMA bo'yicha MVP turniri bo'lib o'tadi.
0
10 mar, 15:01
Boks/MMA
Ronda Rouzi: "Oq uydagi UFC kardi - axlat!"
UFC sobiq chempioni, amerikalik Ronda Rouzi Jina Karanoga qarshi kechadigan turnir kardi haqida gapirdi va uni Oq uydagi UFC tadbiri bilan taqqosladi.
0
10 mar, 09:25
Boks/MMA
Rasman: Frensis Ngannu Rouzi - Karano turniri doirasida oktagonga chiqadi + POSTER
Uzoq tanaffusdan so'ng og'ir vazn toifasida sobiq UFC chempioni janglarga qaytmoqda.
0
07 mar, 15:01
Boks/MMA
Frensis Ngannu MVP turnirida ishtirok etishi mumkin
PFL ligasini rasman tark etgan Frensis Ngannu kutilmagan taklif berildi.
0
07 mar, 09:04
Boks/MMA
PFL Frensis Ngannu bilan shartnomani muddatidan oldin bekor qildi
Professional jangchilar ligasi (PFL) superchempionlik kamari sohibi, og'ir vaznda sobiq UFC chempioni Frensis Ngannu bilan shartnomani muddatidan oldin to'xtatdi.
0
1821
30 dek, 18:30
Boks/MMA
Frensis Ngannu Joshuani qo'llab-quvvatladi
UFC sobiq chempioni Frensis Ngannu YTHga uchragan Entoni Joshuani qo'llab-quvvatladi.
0
1195
24 dek, 18:17
Boks/MMA
Jeyk Pol Fransis Ngannu bilan jang qilmoqchi
Amerikalik bokschi va bloger Jeyk Pol Entoni Joshuaga mag'lub bo'lganidan so'ng, UFC sobiq chempioni Fransis Ngannuga qarshi jang qilishga tayyor ekanini bildirdi.
0
953
15 dek, 15:57
Boks/MMA
Tom Aspinall Ngannu bilan jang qilishga tayyor
UFC’ning og'ir vazn toifasidagi amaldagi chempioni Tom Aspinall ushbu kamarning sobiq sohibi Frensis Ngannu bilan boks qoidalari asosida jang o'tkazishga tayyor ekanini malum qildi.
0
1636
14 dek, 19:02
Boks/MMA
"Yaqin orada ko'rishamiz". Ngannu Nemkovning chorloviga javob berdi
UFC’ning og'ir vazn toifasidagi (120 kggacha) sobiq chempioni, kamerunlik Frensis Ngannu PFL’ning yangi chempioni rossiyalik Vadim Nemkovning chaqiriqiga javob berdi.
0
1088
14 dek, 16:40
Boks/MMA
"Frensis bilan jang qilgim keladi". Vadim Nemkov Ngannuni jangga chorladi
PFL’ning og'ir vazn toifasida yangi chempioni Vadim Nemkov UFC’ning sobiq chempioni, kamerunlik Frensis Ngannuga chaqiriq tashladi.
0
1894
12 dek, 19:26
Boks/MMA
PFL prezidenti Ngannu uchun maxsus jang tashkil qilish niyatida ekanligini aytdi
PFL prezidenti Jon Martin Fransis Ngannu kelgusi yili jang o'tkazishini malum qildi.
0
2825
11 dek, 16:01
Boks/MMA
Frensis Ngannu 2026 yilgi jang rejalari bilan o'rtoqlashdi
Dunyoning eng kuchli og'ir vaznli aralash yakkakurash ustalaridan biri Frensis Ngannu UFC`ga qaytadimi?
0
1212
22 noy, 12:37
Boks/MMA
Kamaru Usman Frensis Ngannuni himoya qildi
Kamaru Usman do'sti Frensis Ngannu jismoniy kuch ishlatib, UFC rahbari Dana Uaytdan janglarining biridan keyin 50 ming dollar bonus talab qilgani haqidagi hikoyaga ishonmaydi.
0
3819
19 noy, 17:21
Boks/MMA
Dana Uayt Frensis Ngannuning unga qo'l ko'targanini esladi
UFC prezidenti Dana Uayt Liganing og'ir vazn toifasidagi sobiq chempioni Frensis Ngannu bilan munosabatlarini esladi.
0
1385
05 noy, 09:37
Boks/MMA
Jeyk Pol Frensis Ngannuning jangga "yo'q!" deganiga munosabat bildirdi
Frensis Ngannu Jeyk Polning jang o'tkazish taklifini hurmatsizlik deya atab, keskin rad javobini bergandi.
0
1561
04 noy, 14:22
Boks/MMA
"Menga hurmatsizlik qilma!" Ngannu - Jeyk Polning Devisni almashtirish taklifi haqida
Og'ir vaznda sobiq UFC chempioni, hozirda PFL jangchisi bo'lgan Frensis Ngannu bloger va bokschi Jeyk Polning taklifiga javob berdi.
0
871
03 noy, 15:46
Boks/MMA
Frensis Ngannu Jeyk Polning ehtimoliy raqiblari qatorida
Jervonta Devis o'zi bilan bog'liq muammolar tufayli katta ehtimol bilan 14 noyabr kuni Jeyk Polga qarshi jang o'tkaza olmaydi.
0
949
02 noy, 18:18
Boks/MMA
Ngannu Jeyk Pol bilan jang qilishi mumkin
Frensis Ngannu Jeyk Pol bilan jangda Jervonta Devisning o'rnini bosishi mumkin.
0
926
03 sen, 11:02
Boks/MMA
Ngannu va Uaylder o'zaro jang qilishga kelishib olishdi
Prof boksning superog'ir vazn toifasida sobiq jahon chempioni Deontey Uaylderning og'ir vaznda UFC sobiq chempioni Frensis Ngannu bilan jang qilishi kutilmoqda.