O'zbekiston stol tennisi federaciyasi 1-Bolalar va o'smirlar sport maktabi bilan hamkorlikda mehribonlik uyiga tashrif buyurdi
Teglar :  stol tennisi
Bolalar bizning kelajagimiz. Ularni xursand qilish, barchamizning burchimizdir.
SHu munosabati bilan O'zbekiston stol tennisi federaciyasi va 1- Bolalar va o'smirlar sport maktabi vakillari va sportchilardan iborat guruh Toshkent shahridagi 21-sonli mehribonlik uyiga tashrif buyurdilar. Tashrifdan bosh maqsad u erda tahsil olayotgan va yashayotgan bolalarning ko'ngillarini biroz ko'tarilish bo'ldi. Tadbir davomida terma jamoa azolari yosh bolakaylarga master klass o'tib berishdi. SHundan so'ng mehribonlik uyida stol tennisi bo'yicha kichik turnir tashkil etildi. Tadbir davomida O'zbekiston stol tennisi federaciyasi raisi  va 1-BO'SM direkotori bilan birgalikda yosh boalajonlarga sovg'alar ulashdi. Uchrashuv so'ngida esdalik uchun suratga tushildi.
O'z navbatida bolajonlar bunday etibor hamda ajoyib xayriya akciyasi uchun tashkilotchilarga samimiy minnatdorchilik bildirdilar.