Oltin raketka musobaqasi bo'lib o'tdi
O'zbekiston Respublikasi Prezidentining «O'zbekiston Respublikasida yoshlarga oid davlat siyosatini tubdan isloh qilish va yangi bosqichga olib chiqish chora — tadbirlari to'g'risida»gi farmoni va yoshlar sohasidagi muammolarga samarali echim topish va yoshlar qo'llab quvvatlash maqsadida 2020 yil noyabr Toshkent shahrida «Yoshlar oyligi» deb elon qilindi. Ushbu tadbirlar doirasida «Toshkent yoshlarni sevadi» shiori ostida bugun O'zbekiston badminton federaciyasida stol tennisi va badminton sport turlari bo'yicha «Oltin raketka» musobaqasi tashkil etildi. Turnir Toshkent shahar hokimligi, Toshkent shahar Jismoniy tarbiya va sport boshqarmasi, Toshkent shahar madaniyat boshqarmasi, Yoshlar ittifoqi Toshkent shahar kengashi va O'zbekiston stol tennisi federaciyasi, badminton federaciya hamkorligida tashkil etildi. Qiziqarli va murosasiz kechgan uchrashuvlar yakunida g'oliblar va sovrindorlar diplom, esdalik sovg'alari va medallar bilan taqdirlandi.
Musobaqa g'olib va sovrindorlari:
Yigitlar o'rtasida: