UZ

Сўнгги янгиликлар

20:33Мартинес "Барселона"га 200 миллион еврога тушади 0 20:12Фелисиано Лопес жаҳон антирекордини янгилади 0 19:51Жон Иснер оиласида янги меҳмон 0 19:29Россияликлар 10 йилдан бери амалга ошира олмаган ишни уддалашди 0 19:08Геннадий Орлов: "Шомуродов - ўзбек, аммо..." 0 18:47Ломаченко рингга қачон қайтишини маълум қилди 0 18:26Россиядаги ММА кечасида оммавий муштлашув содир бўлди 0 18:05WTA Elite Trophy​. Бертенс ғалаба билан бошлади 0 17:44Расман: "Эл Класико"нинг янги санаси маълум бўлди 0 17:23Дзюдочиларимиз Абу-Даби турниридаги рақибларини билиб олишди 0 17:02“Тошкент кузи 2019”да ғолиб ва совриндорлар аниқланди 0 16:41 “Ҳумо” - “Ростов” ўйинига келган отахон, бувижон, болажон ва албатта хонимлар ФОТОГАЛЕРЕЯСИ 0 16:20Уммон - футзал бўйича Осиё чемпионатига чиққан бешинчи жамоа! 0 16:11Хабиб тимсолида чиқадиган проф боксчимиз Ўзбекистон чемпионатининг илк жангидаёқ ютқазиб қўйди ФОТОГАЛЕРЕЯ 1 15:59Оғир атлетикачиларимиз Осиё чемпионатида муваффақиятли қатнашмоқда 0

29 июл 07:16
Янгиликлар

Эшкак эшиш

Слаломда эшкак эшиш. Республика очиқ кубогининг 3-босқичи давом этмоқда

Фарғонада слаломда эшкак эшиш бўйича Республика Очиқ кубогининг учинчи босқичига старт берилгани ҳақида хабар бергандик.

Эшкак эшиш спортининг энг қизиқарли йўналишларидан бири бўлган слаломда эшкак эшиш беллашувлари қизғин давом этмоқда. Бугунги кунга келиб, бир неча йўналишда ғолиб ва совриндорлар номи маълум бўлди.

Эътиборингизга ғолиб ва совриндорлар рўйхатини тақдим этамиз:

К-1 кайиқ, ўғил болалар:
1-ўрин – Баркамол Мирзаҳамдамов (Наманган)
2-ўрин – Жанибек Темиргалиев (Тошкент)
3-ўрин – Рамель Кирпичев (Тошкент).

С-1 каноэ, ўғил болалар:
1-ўрин – Жанибек Темиргалиев (Тошкент)
2-ўрин – Абубакир Буканов (Тошкент)
3-ўрин – Амаль Хисамутдинов (Наманган).

К-1 қайиқ, қизлар:
1-ўрин – Юлия Платонова (Тошкент)
2-ўрин – Александра Фоменкова (Тошкент)
3-ўрин – Саидахон Юлдашева (Андижон).

С-1 каноэ, қизлар:
1-ўрин – Александра Фоменкова (Тошкент)
2-ўрин – Озодахон Муйдинова (Андижон)
3-ўрин – Одинахон Темирова (Андижон).

С-2 қайиқ, ўғил болалар:
1-ўрин – Алибек Темиргалиев, Жанибек Темиргалиев (Тошкент)
2-ўрин – Илхомжон Жўрақулов, Улуғбек Эшмуродов (Самарқанд)
3-ўрин – Шохмирзо Давлатов, Аслиддин Туронбоев (Фарғона).

С-2 қайиқ, қизлар:
1-ўрин – Озодахон Муйдинова, Моҳинур Саидқулова (Андижон)
2-ўрин – Олеся Гудкова, Лана Забелина (Тошкент)
3-ўрин – Муслимахон Махмудова, Мафтунахон Иномжонова (Фарғона).

С-2miх қайиқ:
1-ўрин – Алибек Темиргалиев ва Анна Елисеева (Тошкент)
2-ўрин – Фурқат Козимжонов, Озодахон Муйдинова (Андижон)
3-ўрин – Жасурбек Мадаминов, Дурдона Ғуломова (Фарғона).

Рейтинг:    

Фикрлар

< сўнгги янгиликларни кўриш

Olamsport ни Facebook да ўқиш
учун "Yoqdi"ни босинг