UZ

Сўнгги янгиликлар

12:29Мэйвезер ва Пакьяо ўртасида реванш бўлади. Буни Флойднинг ўзи тасдиқлади 1 12:03Бокс. Россия терма жамоасининг ЖЧда иштирок этадиган таркиби эълон қилинди 3 11:42Спортчилар ижтимоий тармоқларда 0 11:19“Бавария” Манжукич трансферидан воз кечди 0 10:58Яна бир боксчимиз проф рингда дебют қилади, дастлабки рақиб номи маълум 2 10:37Бугун Султонов Италия “Челленжер”идаги юришини бошлайди 0 10:16Ломаченко ва Кэмпбелл мажбурий равишда тарозига чиқишди ФОТО 0 10:00Шаҳрам Ғиёсов навбатдаги жанги олдидан фикрларни билдирди 0 09:55“Чарм тўп-2019”. Ховоснинг “Еттигузар” маҳалласи мамлакат босқичида 0 09:34Cтипе Миочич: Кормье жуда ҳам кучли 0 09:13Расман: Гвоздик - Бетербиев бирлаштирувчи чемпионлик жанги тасдиқланди ФОТО 2 08:52UFC 241. Ким қанча ишлаб олди? 0 08:31Иккита қизил, амалга оширилмаган пенальти, "Атлетико" мавсумни ғалаба билан бошлади 0 08:10Энди Руис қайси жангни истаётганини айтди 0 07:48Медведев Цинциннати “Мастерс” чемпиони бўлди 0

20 мар 14:42
Янгиликлар

Қиличбозлик

Қиличбозлик. Андижонда Республика чемпионати якунланди: барча совриндорлар

Теглар :  Қиличбозлик
13 - 18 март кунлари Андижонда Хамзаев Д.Ў хотирасига бағишланган турнир бўлиб ўтди.


Ушбу турнир спортчилар учун рейтинг баҳслари вазифасини бажариб берди.

6 кун давомида бўлиб ўтган мусобақада совриндорлар бўлган спортчилар рўйхати билан таништириб ўтамиз:


13 март

Шпага, Эркаклар.

1 - ўрин: Абдулбосит Насердинов (Андижон)

2 - ўрин: Саид Жеенбаев (Андижон)

3 - ўринлар: Жавоҳир Нурматов (Андижон), Жўрабек Жалилов (Тошкент)


Шпага, Қизлар.

1 - ўрин: Вероника Рожкова (Тошкент)

2 - ўрин: Малика Ҳакимова (Тошкент)

3 - ўринлар: Севара Суюндиқова (Тошкент), Нигора Содиқова (Тошкент).

 

14 март

Шпага, Эркаклар, Жамоавий.

1 - ўрин: Андижон (Абдулбосит Насердинов, Жавоҳир Нурматов, Санжар Собиров, Улуғбек Содиров)

2 - ўрин: РОЗСК-1 (Файзулла Алимов, Санжар Алимов, Ҳумоюн Азимбоев)

3 - ўрин: СКИФ (Фарҳод Усанов, Аҳмаджон Ҳакимов, Тимур Абдувалиев, Сардор Нурматов)


Шпага, Қизлар, Жамоавий.

1 - ўрин: РОЗСК (Жасмина Сувонова, Алия Зайдулина, Шахноза Эгамбердиева, Соҳибжамол Тўлаганова)

2 - ўрин: Тошкент-1 (Малика Ҳакимова, Нигина Маҳаммадова, Моҳинур Суюндикова, Моҳинур Қамбарова)

3 - ўрин: Тошкент-3 (Севара Суюндикова, Мадина Қурбонова, Жаҳона Абдуллахўжаева)

 

15 март

Рапира, Эркаклар.

1 - ўрин: Жонибек Холмуродов (Тошкент)

2 - ўрин: Қурбон Қаноатов (Тошкент)

3 - ўринлар: Дониёр Нугуманов (Тошкент), Рустам Ибрагимов (Тошкент)


Рапира, қизлар.

1 - ўрин: Мадинабону Парпиева (Тошкент)

2 - ўрин: Лолита Зияхожаева (Тошкент)

3 - ўрин: София Азизова (Тошкент), Муштарий Абдураззакова (Тошкент)

 

16 март

Рапира, Эркаклар, Жамоавий.

1 - ўрин: Тошкент-1 (Жонибек Холмуротов, Дониёр Нугуманов, Аброр Собиров, Ринат Баширов)

2 - ўрин: Тошкент-2 (Ойбек Мухторов, Қурбон Қаноатов, Рустам Ибрагимов)

3 - ўрин: Тошкент-3 (Роман Муратов, Халилулло Шарипов, Дониёр Саъдуллаев, Сирожжон Бойчаев)


Рапира, Қизлар, Жамоавий.

1 - ўрин: Тошкент-2 (Зайнаб Усмонова, София Азизова, Зилола Илёсова, Дилноза Собиржонова)

2 - ўрин: Тошкент-1 (Саидахон Газиева, Мадинабону Парпиева, Лолита Зияхожаева)

3 - ўрин: Тошкент-3 (Муножот Жўраева, Илайда Гедикли, Мафтуна Илёсова, Фаризахон Газиева)

 

17 март

Сабля, Эркаклар

1 - ўрин: Евгений Коновалов (Тошкент)

2 - ўрин: Самандар Алимов (Тошкент)

3 - ўринлар: Жалолиддин Душанбоев (Чирчиқ), Бобир Расулов (Тошкент)


Сабля, Қизлар

1 - ўрин: Зайнаб Дайибекова (Қорақалпоғистон)

2 - ўрин: Айсулу Уснатиднова (Қорақалпоғистон)

3 - ўринлар: Севинч Исмоилова (Тошкент), Шахноза Тогаймуродова (Тошкент)

 

18 март

Сабля, Эркаклар, Жамоавий.

1 - ўрин: Тошкент-2 (Бахтиёр Алибоев, Никита Шакиров, Самандар Алимов)

2 - ўрин: Тошкент-1 (Жалолиддин Душанбоев, Бобур Расулов, Алишер Галиев, Асатулло Ахмедов)

3 - ўрин: Тошкент-3 (Бекзод Олимжонов, Абдулазиз Бахтиёров, Отабек Бўриев, Рохидбек Нурматов)


Сабля, Қизлар, Жамоавий.

1 - ўрин: Тошкент-1 (Шахноза Тогаймуродова, Севинч Исмоилава, Чарос Тогаймуродова, Нодира Инагамова)

2 - ўрин: Қорақалпоғистон-2 (Азима Кайниддинова, Айсулу Уснаддинова, Дилноза Усманова, Маржона Анварова)

3 - ўрин: Қорақалпоғистон-1 (Гулбону Ишимуратова, Зайнаб Дайбекова, Назипа Утибоева, Худоёрова Шохсанам)


Рейтинг:    

Фикрлар

< сўнгги янгиликларни кўриш

Olamsport ни Facebook да ўқиш
учун "Yoqdi"ни босинг