Оксана Чусовитина
0
22 май, 11:52
Гимнастика
Чусовитина ва яна 6 нафар спортчимиз Жаҳон челленж кубогининг илк кунида финалга йўл олди
Тошкентда спорт гимнастикаси бўйича Жаҳон челленж кубоги ўтказилмоқда.
0
21 май, 08:04
Гимнастика
Оксана Чусовитинанинг кейинги старти Тошкентдаги Жаҳон челленж кубогида бўлади
Бугун пойтахтимизда спорт гимнастикаси бўйича Жаҳон Челленж кубоги старт олади.
0
16 мар, 10:26
Гимнастика
Оксана Чусовитина Анталиядаги Жаҳон кубогини тўртинчи ўринда якунлади
Спорт гимнастикаси бўйича Ўзбекистон терма жамоаси Анталия (Туркия) мезбонлик қилган Жаҳон кубоги босқичидаги иштирокини якунлади.
0
13 мар, 10:52
Гимнастика
Чусовитина ва Мирвалиев Анталиядаги Жаҳон кубогининг финалига чиқди
Туркияда ўтказилаётган спорт гимнастикаси бўйича Жаҳон кубоги босқичининг дастлабки куни ортда қолди.
0
12 мар, 12:31
Гимнастика
Бугун гимнастикачиларимиз Жаҳон кубогининг навбатдаги босқичида иштирокларини бошлашади
Бугун Туркиянинг Анталия шаҳрида спорт гимнастикаси бўйича Жаҳон кубогининг навбатдаги босқичи старт олади.
0
08 мар, 13:12
Гимнастика
Чусовитина Бокудаги Жаҳон кубоги финалида қатнашди
Спорт гимнастикаси бўйича Ўзбекистон терма жамоаси аъзоси Оксана Чусовитина Озарбайжонда ўтаётган Жаҳон кубоги босқичидаги иштирокини якунлади.
0
06 мар, 09:30
Гимнастика
Ёзда 51 ёшга тўладиган Чусовитина Жаҳон Кубогининг финалига чиқди
Озарбайжон пойтахти Боку шаҳри мезбонлик қилаётган спорт гимнастикаси бўйича Жаҳон Кубогининг саралаш баҳслари бўлиб ўтди.
0
05 мар, 13:37
Гимнастика
Гимнастикачиларимиз Жаҳон кубоги босқичида қатнашишади
Бугун Озарбайжоннинг Боку шаҳрида спорт гимнастикаси бўйича Жаҳон кубоги босқичи старт олади.
0
1001
20 фев, 15:57
Гимнастика
Оксана Чусовитина Жаҳон кубогининг финалига йўл олди
Шу кунларда Германиянинг Котбус шаҳри спорт гимнастикаси бўйича Жаҳон кубоги босқичига мезбонлик қилмоқда.
0
550
19 фев, 16:28
Гимнастика
Оксана Чусовитина Германиядаги Жаҳон кубогининг илк босқичида қатнашяпти
Германиянинг Котбус шаҳрида спорт гимнастикаси бўйича Жаҳон кубогининг илк босқичи старт олди.
0
1218
17 дек, 12:05
Гимнастика
50 яшар Оксана Чусовитина Лос-Анжелесдаги Олимпиадада қатнашиш ниятида
Спортчининг ТАСС нашри билан суҳбатда айтишича, у ҳозир мусобақалар билан чалғимоқчи эмас.
0
983
21 июн, 11:51
Гимнастика
50 ёшли Оксана Чусовитина Жаҳон челленж кубогида кумуш медални қўлга киритди
Тошкентда спорт гимнастикаси бўйича Жаҳон челленж кубоги ўтказилмоқда.
0
1307
19 июн, 15:06
Гимнастика
Ярим асрлик умр муборак, Оксана Чусовитина!
Бугун жаҳон спорти афсоналаридан бири, Олимпиада чемпиони ва кумуш медали совриндори, саккиз бор Олимпия ўйинлари иштирокчиси, қатор давлат мукофотлари соҳиби Оксана Чусовитина 50 ёшга тўлди.
0
5580
02 май, 18:30
Гимнастика
Оксана Чусовитина ўзбек спортидаги энг зўр уч нафар спортчини санади
Спорт гимнастикаси бўйича Ўзбекистон терма жамоаси аъзоси, ўзбек спорти афсонаси Оксана Чусовитина мамлакатимиз спорт ҳаётидаги энг зўр спортчиларни айтиб ўтди.
0
4569
18 мар, 17:01
Гимнастика
Бокудаги Жаҳон кубогида ғолиб бўлган Оксана Чусовитинага автомобиль совға қилинди (ФОТО)
8 март куни Озарбайжон пойтахти Боку шаҳрида спорт гимнастикаси бўйича Жаҳон кубогининг навбатдаги босқичи бўлиб ўтганди.
0
1409
08 мар, 13:25
Гимнастика
Оксана Чусовитина Жаҳон кубоги босқичи финалида!
Озарбайжон пойтахти Боку шаҳрида спорт гимнастикаси бўйича Жаҳон кубогининг навбатдаги босқичи бўлиб ўтмоқда.
0
1418
23 фев, 12:45
Гимнастика
Бу йил 50 ёшга тўладиган Оксана Чусовитина жаҳон Кубогида бронза медалини қўлга киритди
Германиянинг Котбус шаҳрида спорт гимнастикаси бўйича жаҳон Кубогининг навбатдаги босқичи бўлиб ўтди.
0
2220
21 окт, 07:58
Гимнастика
49 ёшли Оксана Чусовитина — "Мени 2028 йилги Олимпиадада кўрасизлар деган умиддаман"
Ўзбекистонлик гимнастикачи Оксана Чусовитина Лос-Анжелес-2028 Олимпиадасида иштирок этиш ниятида эканини маълум қилди.
0
2351
14 окт, 11:36
Гимнастика
Яхши янгилик: 49 ёшли Оксана Чусовитина фаолиятини қайта тиклади! У Россиядаги халқаро мусобақа ғолибига айланди
Ўзбекистонлик гимнастикачи Оксана Чусовитина Россиянинг Новосибирск шаҳрида ўтказилган "Бутунроссия" турнирида ғолиб чиқди.
0
3296
29 сен, 10:31
Қизиқарли!
Эрматов, Аҳмедов, Чусовитина, Қосимов депутатлик учун сайловларда қатнашади
Хабарингиз бор, 27 октябрь куни Ўзбекистон Олий Мажлиси Қонунчилик палатаси, Халқ депутатлари вилоятлар, шаҳар ва туман кенгашларига сайловлар бўлиб ўтади.
0
7397
24 май, 14:36
Гимнастика, Қизиқарли!, Париж-2024
Афсонанинг эртаги якунланди: Рекордлар, Германияга кетиш ва Ўзбекистонга қайтиш, байроқдорликдан "чопилиш" ва Олимпиада медали орзуси. Чусовитинани қандай эслаб қоламиз?
Куни кеча Оксана Чусовитина жароҳат сабаб Париж Олимпиадасига лицензия берувчи мусобақада иштирок эта олмаслиги маълум бўлди.
0
4255
23 май, 12:35
Гимнастика, Париж-2024
Breaking: Оксана Чусовитина жароҳат олди. У Париж Олимпиадасида иштирок этмайди
Эртага Тошкент шаҳрида спорт гимнастикаси бўйича аёллар ўртасида лицензион турнир бошланади.
0
1343
17 апр, 12:37
Гимнастика
Бугун Жаҳон Кубоги босқичида Чусовитина ва Мирвалиевга мухлислик қиламиз
Бугун Қатарда спорт гимнастикаси бўйича Жаҳон кубогининг тўртинчи босқичи старт олади.
0
2686
01 апр, 08:05
Гимнастика
Оксана Чусовотина яна шоҳсупада!
Туркиянинг Анталия шаҳрида спорт гимнастикаси бўйича Жаҳон Челленж кубогининг навбатдаги босқичи бўлиб ўтди.
0
1363
07 мар, 11:09
Гимнастика
Бокуда Жаҳон кубогининг учинчи босқичи бошланди
Бугун Озарбайжоннинг Боку шаҳрида спорт гимнастикаси бўйича Жаҳон кубогининг учинчи босқичи старт олди.
0
4276
05 мар, 18:46
Гимнастика
Президент Шавкат Мирзиёев Оксана Чусовитина спорт маҳорати мактабига ташриф буюрди (Фото)
Ўзбекистон Респубикаси Президенти Шавкат Мирзиёев бироз олдин спорт гимнастикаси бўйича уч карра жаҳон чемпиони, жаҳон кубоги соҳиби Оксана Чусовитина спорт маҳорати мактабига борди.
0
1670
25 фев, 14:18
Гимнастика
Оксана Чусовитина жаҳон Кубогининг финал босқичида чиқиш қилди
Бугун Германиянинг Котбус шаҳрида спорт гимнастикаси бўйича Жаҳон кубогининг иккинчи босқичи якунига етади.
0
2397
23 фев, 11:58
Гимнастика
Оксана Чусовитина жаҳон Кубогининг финал босқичига чиқди
Германиянинг Котбус шаҳрида спорт гимнастикаси бўйича жаҳон Кубогининг навбатдаги босқичи давом этмоқда.
0
1226
22 фев, 14:11
Гимнастика
Котбусда Жаҳон кубогининг иккинчи босқичи бошланди
Бугун Германиянинг Котбус шаҳрида спорт гимнастикаси бўйича Жаҳон кубогининг иккинчи босқичи старт олади.
0
3225
13 фев, 14:23
Гимнастика
Шунчаки қойил қолмасликни иложи йўқ! 48 ёшли Оксана Чусовитина тўққизинчи Олимпиадаси сари ҳаракатни бошлади
Спорт гимнастикаси бўйича Ўзбекистон терма жамоаси учун ҳам масъулиятли мавсум бошланмоқда.
0
1960
11 янв, 16:38
Гимнастика
Оксана Чусовитина тренажёр залидаги машғулотини намойиш этди (ВИДЕО)
Афсонавий Оксана Чусовитина янги мавсумга тайёргарлик кўрмоқда.
0
2720
28 сен, 15:38
Гимнастика, Токио-2020, Осиё ўйинлари
Афсус! Оксана Чусовитина Осиё ўйинларини тўртинчи ўринда якунлади + ФОТОГАЛЕРЕЯ
Оксана Чусовитина ўз чиқишини 13,084 балл билан якунлади ва тўртинчи ўринни эгаллади.
0
4496
25 сен, 18:59
Гимнастика, Осиё ўйинлари, Фотогалерея
Оксана Чусовитинанинг Осиё ўйинларидаги иштирокидан ФОТОГАЛЕРЕЯ
Афсонавий спортчимиз Оксана Чусовитина Осиё ўйинлардаги иштирокини бошлади.
0
9784
03 сен, 18:17
Гимнастика
Оксана Чусовитина яна шоҳсупанинг энг юқори поғонасида
Туркиянинг Мерсин шаҳрида Чақириқ кубогининг Жаҳон босқичи ўтказилмоқда.
0
4328
23 авг, 18:01
Гимнастика
Оксана Чусовитина Осиё ўйинлари ва Париж Олимпиадасидаги иштирок ҳақида гапирди
Тўққизинчи Олимпиада афсонавий Оксана Чусовитина учун энг асосий мақсад ҳисобланмайди.
0
3388
19 июн, 14:56
Гимнастика
Ўзбек ва жаҳон спорти афсонаси Оксана Чусовитина 48 ёшда!
Бугун ўзбек ва жаҳон спортининг ёрқин вакиласи Оксана Чусовитина ўз таваллуд айёмини нишонламоқда.