UZ

Сўнгги янгиликлар

15:08"Ролан Гаррос". Хачанов 11-ракеткани мағлуб этди 0 14:47Бивол ўзини ММАда синаб кўриш эҳтимоли ҳақида гапирди 0 14:26Максим Шин 1/2 финал учрашувини ўтказди 0 14:03ПСЖ Рамос ва Навасни қўйиб юбормоқчи эмас 0 13:42Надаль "Ролан Гаррос" учинчи давра учрашувини ўтказди 0 13:21UFC 277 асосий кардидан ўрин олган жанг UFC 278 турнирига кўчирилди 0 13:00Майкл Чендлердан муваффақиятга эришиш сирлари 0 12:39Ўзбекистон U-23 терма жамоасининг Осиё чемпионатида қатнашадиган якуний таркиби маълум 0 12:18Умар Кремлёв Биволга автомобиль совға қилди + ФОТО 0 11:57Расман! 16 июль кунги UFC турнирининг марказий жанги тасдиқланди 0 11:36Маҳмуд Мурадовнинг навбатдаги жанг санаси ва рақиби маълум + ФОТО 0 11:15Жеррард финалда қандай ҳисоб қайд этилишини айтди 0 10:54Алькараз "Ролан Гаррос" соврини сари юришини давом эттиряпти 0 10:33Йоэль Ромеро рақибининг жағини синдириб қўйди + ФОТО 0 10:12Ўзбекистон Кубогининг яна 5 та вазн тоифасида ғолиблар маълум ФОТОГАЛЕРЕЯ 0

02 дек 16:44
Янгиликлар

Ўқ отиш

Ўқ отиш бўйича мамлакат чемпионати ўз ғолибларини аниқлади

25 ноябрь – 1 декабрь кунлари пойтахтимизда ўқ отиш спорти бўйича мамлакат чемпионати бўлиб ўтди.

Катталар ва ёшлар ўртасида ўтказилган мусобақада Республикамизнинг 150 дан ортиқ спортчилари иштирок этди. Муросасиз кечган баҳсларнинг ғолиб ва совриндорлари билан танишинг:

Пневматик тўппонча, эркаклар (АР60):

1. Муҳаммад Камалов

2. Умидбек Комолбеков

3. Илҳомбек Обиджонов


Пневматик тўппонча, аёллар (АР60):

1. Ирода Азимбоева

2. Нигина Свидкулова

3. Ситора Эргашбоева


Пневматик милтиқ, эркаклар (AR60)

1. Илия Никитин

2. Вадим Скороваров

3. Бекзод Рахматиллаев


Пневматик милтиқ, аёллар (AR60)

1. Мухтасар Тоҳирова

2. Дилафрўз Қобилжонова

3. Александра Давидова


Транштейн стенд, эркаклар (TR125):

1. Алексей Ремнев

2. Тимур Еналиев

3. Жасур Аюпов


Транштейн стенд, ёшлар (TR125):

1. Шоҳруҳ Садиров

2. Азамат Каюмов

3. Тимур Гафаров


Транштейн стенд, аёллар (TR125):

1. Камила Гафарова

2. Милина Ражабова

3. Даниелла Мишанова


Айлана стенд, эркаклар (SK125):

1. Бекзод Абдураҳимов

2. Руслан Утаганов

3. Демьян Кривов


Айлана стенд, ёшлар (SK125):

1. Эрнест Сеттаров

2. Беҳруз Шарапов

3. Даниил Жалнин

Рейтинг:    

Фикрлар

< сўнгги янгиликларни кўриш

Olamsport ни Facebook да ўқиш
учун "Yoqdi"ни босинг