"Ўзбекистонда ЖЧ йўлланмасини қўлга киритиш учун ҳамон имконият сақланиб қолди" (ўзича ижобий ўйин кўрсатганлигини айтмоқчи-ми?) жумласидан кўра -Ўйлаган тактикам (агар уни тактика деб аталса) иш бермади, Йигитлар яхши формада эмас эди, Эрон тўлиқ имконият билан ўйнамаган бўлса хам юта олмадик, Имкониятларимиз борган сари камайиб бормоқда. "Қолган ўйинларда ютқазишга мени ва йигитларни хақи йўқ" деган сўзларни айтиши хамда Ўзбекистон ахлидан узр сўраб қўйиши лозим эди.
Бу шахс кечаси охирги автобусда нима қилиб бўлса хам ўз мангзилига етиб олмоқчи бўлган йўловчига ўхшайди. Лекин автобус шофёри манзилга бир неча бекат колганда "ГАРАЖГА" йўл олишини айтиб,чапга бурилиши ва манзил (Бабаян айтган) томон умуман юрмаслиги аён бўлади. Нахотки "ҚАТАР-2022"га тайёргарлик кўришдан бошқа имкониятларни барчасини йўққа чиқарса?