Ўзбекистон стол тенниси федерацияси 1-Болалар ва ўсмирлар спорт мактаби билан ҳамкорликда меҳрибонлик уйига ташриф буюрди
Болалар бизнинг келажагимиз. Уларни хурсанд қилиш, барчамизнинг бурчимиздир.
Шу муносабати билан Ўзбекистон стол тенниси федерацияси ва 1- Болалар ва ўсмирлар спорт мактаби вакиллари ва спортчилардан иборат гуруҳ Тошкент шаҳридаги 21-сонли меҳрибонлик уйига ташриф буюрдилар. Ташрифдан бош мақсад у ерда таҳсил олаётган ва яшаётган болаларнинг кўнгилларини бироз кўтарилиш бўлди. Тадбир давомида терма жамоа аъзолари ёш болакайларга мастер класс ўтиб беришди. Шундан сўнг меҳрибонлик уйида стол тенниси бўйича кичик турнир ташкил этилди. Тадбир давомида Ўзбекистон стол тенниси федерацияси раиси  ва 1-БЎСМ дирекотори билан биргаликда ёш боалажонларга совғалар улашди. Учрашув сўнгида эсдалик учун суратга тушилди.
Ўз навбатида болажонлар бундай эътибор ҳамда ажойиб хайрия акцияси учун ташкилотчиларга самимий миннатдорчилик билдирдилар.