Ринат Фахретдинов UFC`дан ҳайдалганига муносабат билдирди
Ярим ўрта вазн тоифасида октагонга чиқиб келааётган россиялик аралаш яккакураш кураш устаси Ринат Фахретдинов UFC рўйхатидан чиқарилгани ҳақидаги хабарга изоҳ берди.
"Ҳаммага салом! Ҳа, маълумот тўғри, лекин битта тўғрилаб кетадиган жойи бор. Бизни ҳеч ким ишдан бўшатгани йўқ, шунчаки шартномамиз тугаб қолди. У ерда ҳам маълум сабабларга кўра узайтирилмади. Мен айтиб беролмайдиган кичик нюанслар бор. Барча тафсилотларни айтиб бериш учун бутун бошли подкаст ёзиш керак. Ҳеч қандай қўрқинчли нарса содир бўлмади.
Бошқа лигалардан шартнома бўйича таклиф аллақачон бор, бунинг устига бошқа кўпроқ гонорар билан. Ўйлайлик, томоша қилайлик. Ҳеч ҳам ташвишланмаймиз, у ерда муносиб жанг қилдик. Ишонинг, биз у ерда ҳали бор сўзимизни айтмадик. Биз кўп одамларнинг қонини ичган бўлардик. Лекин бу ҳам кимгадир халақит берганга ўхшайди", - деди Фахриддинов.